- Bran***Lewis
- 2026/05/11
HTML Datasheet
NJG1809ME7.pdfDatasheets
NJG1809ME7.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $5.625 | $5.63 |
| 200+ | $2.177 | $435.40 |
| 500+ | $2.101 | $1,050.50 |
| 1000+ | $2.063 | $2,063.00 |
Technické specifikace NJG1809ME7-TE1
Technické specifikace Nisshinbo Micro Devices Inc. - NJG1809ME7-TE1, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Nisshinbo Micro Devices Inc. - NJG1809ME7-TE1
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | JRC (Nisshinbo Micro Devices) |
| Napětí - Supply | 2.5V ~ 5V |
| topologie | - |
| Test Frequency | 5.85GHz |
| Dodavatel zařízení Package | 18-EQFN (2x2) |
| Série | - |
| RF Type | 802.11a/b/g/n/ac, LTE, WLAN |
| Paket / krabice | 18-XFQFN Exposed Pad |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| P1dB | - |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Provozní teplota | -40°C ~ 105°C |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Izolace | 23dB |
| Průchozí útlum | 0.5dB |
| Impedance | 50Ohm |
| IIP3 | 60dBm |
| Frekvenční rozsah | 6GHz |
| Funkce | DC Blocked |
| Obvod | SP4T |
| Číslo základního produktu | NJG1809 |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Nisshinbo Micro Devices Inc. NJG1809ME7-TE1.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
|
|---|---|---|---|---|
| Part Number | NJG1812ME4-TE1 | NJG1814MD7-TE1 | NJG1817ME4-TE1 | NJG1806K75-TE1 |
| Výrobce | Nisshinbo Micro Devices Inc. | Nisshinbo Micro Devices Inc. | Nisshinbo Micro Devices Inc. | Nisshinbo Micro Devices Inc. |
| Série | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Test Frequency | - | - | - | - |
| topologie | - | - | - | - |
| Obvod | - | - | - | - |
| Frekvenční rozsah | - | - | - | - |
| Napětí - Supply | - | - | - | - |
| IIP3 | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| RF Type | - | - | - | - |
| Izolace | - | - | - | - |
| Průchozí útlum | - | - | - | - |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| P1dB | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Impedance | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy NJG1809ME7-TE1 PDF a dokumentaci Nisshinbo Micro Devices Inc. pro NJG1809ME7-TE1 - Nisshinbo Micro Devices Inc..
NJG1806K75TE1JRC
NJG1818K75-TE1Nisshinbo Micro Devices Inc.1.0 TO 7.125 GHZ BROAD BAND SPDT
NJG1806K75JRC
NJG1813KG1-TE3Nisshinbo Micro Devices Inc.DPDTSWITCH GAAS MMIC
NJG1812ME4JRC
NJG1802K51-TE1JRC
NJG1814MD7-TE1Nisshinbo Micro Devices Inc.HIGH POWER SPDT SWITCH GAAS MMIC
NJG1817ME4-TE1Nisshinbo Micro Devices Inc.10W HIGH POWER SPDT SWITCH
NJG1801K75JRC
NJG1808K94-TE1JRC
NJG1806K75-TE1JRC
NJG1812ME4-TE1Nisshinbo Micro Devices Inc.HIGH POWERDPDT SWITCH GAAS MMIC
NJG1804K64JRCVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.