- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Datasheets
FLEX 10K.pdfNávrh/specifikace PCN
Cylindrical Battery Holders.pdfPCN jiné
Software Disc 06/Nov/2020.pdfTechnické specifikace EPF10K30ABC356-3
Technické specifikace Intel - EPF10K30ABC356-3, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Intel - EPF10K30ABC356-3
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Intel |
| Napětí - Supply | 3V ~ 3.6V |
| Celkem RAM Bits | 12288 |
| Dodavatel zařízení Package | 356-BGA (35x35) |
| Série | FLEX-10KA® |
| Paket / krabice | 356-LBGA |
| Balík | Tray |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Provozní teplota | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Počet logických prvků / buněk | 1728 |
| Počet laboratoří / CLBs | 216 |
| Počet I / O | 246 |
| Počet Gates | 69000 |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Číslo základního produktu | EPF10K30 |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | 3A001A2A |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Intel EPF10K30ABC356-3.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | EPF10K30ABC356-2 | EPF10K30ABC356-2 | EPF10K30ABI356-3 | EPF10K30ABC356-1 |
| Výrobce | Altera | Intel | Altera | Altera |
| Počet logických prvků / buněk | - | - | - | - |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Počet Gates | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Počet laboratoří / CLBs | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Počet I / O | - | - | - | - |
| Celkem RAM Bits | - | - | - | - |
| Napětí - Supply | - | - | - | - |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
Stáhněte si datové listy EPF10K30ABC356-3 PDF a dokumentaci Intel pro EPF10K30ABC356-3 - Intel.
EPF10K30AFC256-2NAlteraFLEX 10K Embedded Programmable L
EPF10K250EGI599-3IntelIC FPGA 599PGA
EPF10K250EGC599-1IntelIC FPGA 599PGA
EPF10K250EGC599-2IntelIC FPGA 599PGA
EPF10K250EGC599-3IntelIC FPGA 599PGAVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.