- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
IS4xS32800D.pdfZměna stavu části PCN
2.73KHz.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $18.14 | $18.14 |
| 240+ | $7.24 | $1,737.60 |
| 480+ | $7.00 | $3,360.00 |
| 960+ | $6.88 | $6,604.80 |
Technické specifikace IS42S32800D-75EB
Technické specifikace ISSI, Integrated Silicon Solution Inc - IS42S32800D-75EB, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako ISSI, Integrated Silicon Solution Inc - IS42S32800D-75EB
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Integrated Silicon Solution, Inc. (ISSI) |
| Napište čas cyklu - slovo, | - |
| Napětí - Supply | 3V ~ 3.6V |
| Technika | SDRAM |
| Dodavatel zařízení Package | 90-TFBGA (8x13) |
| Série | - |
| Paket / krabice | 90-TFBGA |
| Balík | Tray |
| Provozní teplota | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Typ montáže | Surface Mount |
| Typ paměti | Volatile |
| Velikost paměti | 256Mbit |
| Paměťová organizace | 8M x 32 |
| Paměťové rozhraní | Parallel |
| Formát paměti | DRAM |
| Frekvence hodin | 133 MHz |
| Číslo základního produktu | IS42S32800 |
| přístupová doba | 5.5 ns |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.32.0002 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako ISSI, Integrated Silicon Solution Inc IS42S32800D-75EB.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | IS42S32800D-75EBL | IS42S32800D-75EBI-TR | IS42S32800D-75EBL-TR | IS42S32800D-75EBLI-TR |
| Výrobce | ISSI, Integrated Silicon Solution Inc | ISSI, Integrated Silicon Solution Inc | ISSI, Integrated Silicon Solution Inc | ISSI, Integrated Silicon Solution Inc |
| Technika | - | - | - | - |
| Paměťové rozhraní | - | - | - | - |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Série | - | - | - | - |
| Typ paměti | - | - | - | - |
| přístupová doba | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Napište čas cyklu - slovo, | - | - | - | - |
| Formát paměti | - | - | - | - |
| Frekvence hodin | - | - | - | - |
| Napětí - Supply | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Velikost paměti | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Paměťová organizace | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy IS42S32800D-75EB PDF a dokumentaci ISSI, Integrated Silicon Solution Inc pro IS42S32800D-75EB - ISSI, Integrated Silicon Solution Inc.
Vaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.