- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Datasheets
VUO35-08NO7.pdfHTML Datasheet
VUO35-08NO7.pdfTechnické specifikace VUO35-08NO7
Technické specifikace IXYS - VUO35-08NO7, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako IXYS - VUO35-08NO7
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | IXYS Corporation |
| Napětí - Peak Reverse (Max) | 800 V |
| Napětí - Forward (VF) (Max) @-li | 1.1 V @ 15 A |
| Technika | Standard |
| Dodavatel zařízení Package | PWS-A |
| Série | - |
| Paket / krabice | PWS-A |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Balík | Box |
| Provozní teplota | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Typ montáže | Chassis Mount |
| Diode Type | Three Phase |
| Proud - zpìtný únikový @ Vr | 40 µA @ 800 V |
| Proud - Průměrná Rektifikova (Io) | 38 A |
| Číslo základního produktu | VUO35 |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8541.10.0080 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako IXYS VUO35-08NO7.
| Atribut produktu | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | VUO35-12NO7 | VUO35-16NO7 | VUO35-14NO7 | VUO34-18NO1 |
| Výrobce | IXYS | IXYS | IXYS | IXYS |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Technika | - | - | - | - |
| Proud - zpìtný únikový @ Vr | - | - | - | - |
| Napětí - Peak Reverse (Max) | - | - | - | - |
| Proud - Průměrná Rektifikova (Io) | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Napětí - Forward (VF) (Max) @-li | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Diode Type | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy VUO35-08NO7 PDF a dokumentaci IXYS pro VUO35-08NO7 - IXYS.
VUO34-18NI01IXYS / LittelfuseIGBT Module
VUO35-06NO7IXYS / LittelfuseIGBT Module
VUO35-14NO7IXYSBRIDGE RECT 3P 1.4KV 38A PWS-A
VUO34-22NO1IXYS / LittelfuseIGBT Module
VUO35-12VicorIGBT Module
VUO35-12N07IXYS / LittelfuseIGBT Module
VUO35-14IXYS / LittelfuseIGBT Module
VUO35-16N07IXYS / LittelfuseIGBT Module
VUO35-14N07IXYS / LittelfuseIGBT Module
VUO34-18N01IXYS / LittelfuseIGBT Module
VUO35-06N07IXYS / LittelfuseIGBT Module
VUO35-02N07IXYS / LittelfuseIGBT Module
VUO35-16VicorIGBT Module
VUO35-08N07IXYS / LittelfuseIGBT Module
VUO34/16SEMIKRONIGBT ModuleVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.