- Jess***Jones
- 2026/04/17
Datasheets
MUBW40-12T7.pdfTechnické specifikace MUBW40-12T7
Technické specifikace IXYS - MUBW40-12T7, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako IXYS - MUBW40-12T7
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | IXYS Corporation |
| Napětí - kolektoru emitoru Breakdown (Max) | 1200 V |
| VCE (o) (Max) @ VGE, Ic | 2.6V @ 15V, 40A |
| Dodavatel zařízení Package | E2 |
| Série | - |
| Power - Max | 220 W |
| Paket / krabice | E2 |
| Balík | Box |
| Provozní teplota | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| NTC termistor | Yes |
| Typ montáže | Chassis Mount |
| Vstupní kapacita (Cies) @ Vce | 2.5 nF @ 25 V |
| Vstup | Three Phase Bridge Rectifier |
| Typ IGBT | Trench |
| Aktuální - sběratel Cutoff (Max) | 1.75 mA |
| Proud - Collector (Ic) (Max) | 62 A |
| Konfigurace | Three Phase Inverter with Brake |
| Číslo základního produktu | MUBW40 |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako IXYS MUBW40-12T7.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | MUBW45-12T6K | MUBW50-12T8 | MUBW35-12A7 | MUBW30-12E6K |
| Výrobce | IXYS | IXYS | IXYS | IXYS |
| Série | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Aktuální - sběratel Cutoff (Max) | - | - | - | - |
| Vstupní kapacita (Cies) @ Vce | - | - | - | - |
| Proud - Collector (Ic) (Max) | - | - | - | - |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Power - Max | - | - | - | - |
| Napětí - kolektoru emitoru Breakdown (Max) | - | - | - | - |
| NTC termistor | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Vstup | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Typ IGBT | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| VCE (o) (Max) @ VGE, Ic | - | - | - | - |
| Konfigurace | - | - | - | S/H-ADC |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
Stáhněte si datové listy MUBW40-12T7 PDF a dokumentaci IXYS pro MUBW40-12T7 - IXYS.
MUBW35-12E7IXYSIGBT MODULE 1200V 52A 225W E2
MUBW50-12A8IXYSIGBT MODULE 1200V 85A 350W E3
MUBW35-12IXYS / LittelfuseIGBT Module
MUBW50-12E8IXYSIGBT MODULE 1200V 90A 350W E3
MUBW35-06A6KIXYSIGBT MODULE 600V 42A 130W E1
MUBW35-12A8IXYSIGBT MODULE 1200V 50A 225W E3
MUBW50-06A7IXYSIGBT MODULE 600V 75A 250W E2
MUBW50-12E7IXYS / LittelfuseIGBT Module
MUBW30-12A6KIXYSIGBT MODULE 1200V 30A 130W E1
MUBW35-06A6IXYSIGBT MODULE 600V 38A 104W E1
MUBW45-12T6KIXYSIGBT MODULE 1200V 43A 160W E1
MUBW50-06A8IXYSIGBT MODULE 600V 75A 250W E3
MUBW30-12E6KIXYSIGBT MODULE 1200V 30A 130W E1
MUBW35-12A7IXYSIGBT MODULE 1200V 50A 225W E2
MUBW50-06T7IXYS / LittelfuseIGBT Module
MUBW50-12T7IXYS / LittelfuseIGBT Module
MUBW50-12T8IXYSIGBT MODULE 1200V 80A 270W E3
MUBW36-12E7IGBTIGBT ModuleVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.