- Jess***Jones
- 2026/04/17
Datasheets
MCC310, MCD310.pdfDalší související dokumenty
SCR Module Selection Guide.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $172.492 | $172.49 |
| 200+ | $68.825 | $13,765.00 |
| 500+ | $66.526 | $33,263.00 |
| 1000+ | $65.39 | $65,390.00 |
Technické specifikace MCC310-08IO1
Technické specifikace IXYS - MCC310-08IO1, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako IXYS - MCC310-08IO1
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | IXYS Corporation |
| Napětí - Off State | 800 V |
| Napětí - Gate Trigger (Vgt) (Max) | 2 V |
| Struktura | Series Connection - All SCRs |
| Série | - |
| Paket / krabice | Module |
| Balík | Box |
| Provozní teplota | -40°C ~ 140°C (TJ) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Počet SCR, diody | 2 SCRs |
| Typ montáže | Chassis Mount |
| Proud - Na státu (It (RMS)) (Max) | 500 A |
| Proud - Na státu (It (AV)) (Max) | 320 A |
| Proud -. Non Rep Surge 50, 60 Hz (ITSM) | 9200A, 9800A |
| Proud - přidržení (H) (Max) | 150 mA |
| Proud - Gate Trigger (Igt) (Max) | 150 mA |
| Číslo základního produktu | MCC310 |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8541.30.0080 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako IXYS MCC310-08IO1.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
|
|---|---|---|---|---|
| Part Number | MCC310-08IO1 | MCC310-12IO1 | MCC310-08I01 | MCC310-108io8 |
| Výrobce | IXYS | IXYS | IXYS / Littelfuse | IXYS / Littelfuse |
| Proud - Na státu (It (AV)) (Max) | 320 A | 320 A | - | - |
| Proud - Na státu (It (RMS)) (Max) | 500 A | 500 A | - | - |
| Napětí - Gate Trigger (Vgt) (Max) | 2 V | 2 V | - | - |
| Balík | Box | Bulk | - | - |
| Číslo základního produktu | MCC310 | MCC310 | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Napětí - Off State | 800 V | 1.2 kV | - | - |
| Paket / krabice | Module | Module | - | - |
| Typ montáže | Chassis Mount | Chassis Mount | - | - |
| Proud - Gate Trigger (Igt) (Max) | 150 mA | 150 mA | - | - |
| Počet SCR, diody | 2 SCRs | 2 SCRs | - | - |
| Provozní teplota | -40°C ~ 140°C (TJ) | -40°C ~ 140°C (TJ) | - | - |
| Proud - přidržení (H) (Max) | 150 mA | 150 mA | - | - |
| Proud -. Non Rep Surge 50, 60 Hz (ITSM) | 9200A, 9800A | 9200A, 9800A | - | - |
| Struktura | Series Connection - All SCRs | Series Connection - All SCRs | - | - |
Stáhněte si datové listy MCC310-08IO1 PDF a dokumentaci IXYS pro MCC310-08IO1 - IXYS.
MCC310-08I01IXYS / LittelfuseIGBT Module
MCC310-12I01IXYS / LittelfuseIGBT Module
MCC310-12IXYS / LittelfuseIGBT Module
MCC310-06io8IXYS / LittelfuseIGBT Module
MCC310-08IO8IXYS / LittelfuseIGBT Module
MCC300-16IO1IXYS / LittelfuseIGBT Module
MCC300-12I01IXYS / LittelfuseIGBT Module
MCC310-02io8IXYS / LittelfuseIGBT Module
MCC310-108io8IXYS / LittelfuseIGBT Module
MCC310-04io8IXYS / LittelfuseIGBT Module
MCC310-04io1IXYS / LittelfuseIGBT Module
MCC300-16I01IXYS / LittelfuseIGBT Module
MCC310-12i01BIXYS / LittelfuseIGBT Module
MCC310-12io8IXYS / LittelfuseIGBT Module
MCC310-12IOIBIXYS / LittelfuseIGBT Module
MCC310-06io1IXYS / LittelfuseIGBT Module
MCC310-12io1BIXSYIGBT ModuleVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.