- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Chcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $229.53 | $229.53 |
| 198+ | $91.58 | $18,132.84 |
| 498+ | $88.52 | $44,082.96 |
| 1002+ | $87.01 | $87,184.02 |
Technické specifikace M0955LC250
Technické specifikace IXYS - M0955LC250, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako IXYS - M0955LC250
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | IXYS Corporation |
| Napětí - Forward (VF) (Max) @-li | 2.07 V @ 1900 A |
| Napětí - DC Reverse (Vr) (Max) | 2500 V |
| Technika | Standard |
| Dodavatel zařízení Package | W4 |
| Rychlost | Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) |
| Série | - |
| Reverse Time Recovery (TRR) | 3.4 µs |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Paket / krabice | DO-200AB, B-PUK |
| Balík | Box |
| Provozní teplota - spojení | -40°C ~ 125°C |
| Typ montáže | Clamp On |
| Proud - zpìtný únikový @ Vr | 50 mA @ 2500 V |
| Proud - Průměrná Rektifikova (Io) | 955A |
| Kapacitní @ Vr, F | - |
| Číslo základního produktu | M0955 |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako IXYS M0955LC250.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | M0955LC250 | M0955JK250 | M0955LC200 | M097200 |
| Výrobce | IXYS | IXYS | IXYS | Nibco |
| Balík | Box | Box | Box | - |
| Kapacitní @ Vr, F | - | - | - | - |
| Technika | Standard | Standard | Standard | - |
| Napětí - DC Reverse (Vr) (Max) | 2500 V | 2500 V | 2000 V | - |
| Paket / krabice | DO-200AB, B-PUK | DO-200AB, B-PUK | DO-200AB, B-PUK | - |
| Série | - | - | - | - |
| Proud - zpìtný únikový @ Vr | 50 mA @ 2500 V | - | 50 mA @ 2000 V | - |
| Typ montáže | Clamp On | Clamp On | Clamp On | - |
| Reverse Time Recovery (TRR) | 3.4 µs | 3.4 µs | 3.4 µs | - |
| Napětí - Forward (VF) (Max) @-li | 2.07 V @ 1900 A | 1.44 V @ 1000 A | 2.07 V @ 1900 A | - |
| Rychlost | Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) | Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) | Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) | - |
| Dodavatel zařízení Package | W4 | W113 | W4 | - |
| Proud - Průměrná Rektifikova (Io) | 955A | 1105A | 955A | - |
| Provozní teplota - spojení | -40°C ~ 125°C | - | -40°C ~ 125°C | - |
| Číslo základního produktu | M0955 | M0955 | M0955 | - |
M0955LC200IXYSDIODE GEN PURP 2KV 955A W4
M0955JK250IXYSDIODE GEN PURP 2.5KV 1105A W113
M0914LC240WESTCODEIGBT Module
M0930M3UBIQ
M0979R00012INF
M0955LC220WESTCODEIGBT Module
M099450Nibco4711R 1X1X3/4 SXSXS TEE CPVC CTS
M09712MITSUBISHIIGBT Module
M098550Nibco4711R 3/4X3/4X1/2 SXSXS TEE CPVC
M097200Nibco4711 1/2 SXSXS TEE CPVC CTS
M098850Nibco4711R 3/4X1/2X3/4 SXSXS TEE CPVC
M0914LC220WESTCODEIGBT Module
M098400Nibco4711 3/4 SXSXS TEE CPVC CTS
M099300Nibco4711 1 SXSXS TEE CPVC CTS
M0914LC250WESTCODEIGBT Module
M098900Nibco4711R 3/4X1/2X1/2 SXSXS TEE CPVC
M0955LC240WESTCODEIGBT Module
M093B1MOTOROLAVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.