- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Datasheets
IXT(Y,A,P)48P05T.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $3.95 | $3.95 |
| 10+ | $3.869 | $38.69 |
| 30+ | $3.815 | $114.45 |
| 70+ | $3.759 | $263.13 |
Technické specifikace IXTY48P05T
Technické specifikace IXYS - IXTY48P05T, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako IXYS - IXTY48P05T
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | IXYS Corporation |
| Vgs (th) (max) 'Id | 4.5V @ 250µA |
| Vgs (Max) | ±15V |
| Technika | MOSFET (Metal Oxide) |
| Dodavatel zařízení Package | TO-252AA |
| Série | TrenchP™ |
| RDS On (Max) @ Id, Vgs | 30mOhm @ 24A, 10V |
| Ztráta energie (Max) | 150W (Tc) |
| Paket / krabice | TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 |
| Balík | Tube |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Provozní teplota | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Vstupní kapacita (Ciss) (Max) @ Vds | 3660 pF @ 25 V |
| Nabíjení brány (Qg) (Max) @ Vgs | 53 nC @ 10 V |
| Typ FET | P-Channel |
| FET Feature | - |
| Napětí měniče (max. Zap. RDS, min. Zap. Zap.) | 10V |
| Drain na zdroj napětí (Vdss) | 50 V |
| Proud - kontinuální odtok (Id) @ 25 ° C | 48A (Tc) |
| Číslo základního produktu | IXTY48 |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako IXYS IXTY48P05T.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | IXTY48P05T-TRL | IXTY32P05T | IXTY64N055T-TRL | IXTY64N055T |
| Výrobce | IXYS | IXYS | IXYS | IXYS |
| Série | - | - | - | - |
| Napětí měniče (max. Zap. RDS, min. Zap. Zap.) | - | - | - | - |
| Proud - kontinuální odtok (Id) @ 25 ° C | - | - | - | - |
| Nabíjení brány (Qg) (Max) @ Vgs | - | - | - | - |
| Typ FET | - | - | - | - |
| Drain na zdroj napětí (Vdss) | - | - | - | - |
| Technika | - | - | - | - |
| Vgs (Max) | - | - | - | - |
| RDS On (Max) @ Id, Vgs | - | - | - | - |
| FET Feature | - | - | - | - |
| Vstupní kapacita (Ciss) (Max) @ Vds | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Ztráta energie (Max) | - | - | - | - |
| Vgs (th) (max) 'Id | - | - | - | - |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
Stáhněte si datové listy IXTY48P05T PDF a dokumentaci IXYS pro IXTY48P05T - IXYS.
IXTY48P05T-TRLIXYSMOSFET P-CH 50V 48A TO252
IXTY32P05T-TRLIXYSMOSFET P-CH 50V 32A TO252
IXTY44N10T-TRLIXYSMOSFET N-CH 100V 44A TO252
IXTY64N055T-TRLIXYSMOSFET N-CH 55V 64A TO252Vaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.