- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Datasheets
DSP8-12A.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $3.504 | $3.50 |
| 10+ | $3.097 | $30.97 |
| 30+ | $2.848 | $85.44 |
| 100+ | $2.64 | $264.00 |
Technické specifikace DSP8-12A
Technické specifikace IXYS - DSP8-12A, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako IXYS - DSP8-12A
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | IXYS Corporation |
| Napětí - Forward (VF) (Max) @-li | 1.15 V @ 7 A |
| Napětí - DC Reverse (Vr) (Max) | 1200 V |
| Technika | Standard |
| Dodavatel zařízení Package | TO-220-3 |
| Rychlost | Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) |
| Série | - |
| Paket / krabice | TO-220-3 |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Balík | Tube |
| Provozní teplota - spojení | -55°C ~ 175°C |
| Typ montáže | Through Hole |
| Konfigurace dioda | 1 Pair Series Connection |
| Proud - zpìtný únikový @ Vr | 5 µA @ 1200 V |
| Proud - Průměrná Rektifikova (Io) (za Diode) | 11A |
| Číslo základního produktu | DSP8 |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako IXYS DSP8-12A.
| Atribut produktu | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | DSP8-12AC | DSP8-12AS | DSP8-12AS-TUB | DSP8-12AS-TUBE |
| Výrobce | IXYS | IXYS Corporation | IXYS | IXYS Corporation |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Proud - zpìtný únikový @ Vr | - | - | - | - |
| Napětí - DC Reverse (Vr) (Max) | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Technika | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Rychlost | - | - | - | - |
| Konfigurace dioda | - | - | - | - |
| Proud - Průměrná Rektifikova (Io) (za Diode) | - | - | - | - |
| Provozní teplota - spojení | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Napětí - Forward (VF) (Max) @-li | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
Stáhněte si datové listy DSP8-12A PDF a dokumentaci IXYS pro DSP8-12A - IXYS.
DSP8-12AS-TRLIXYSDIODE ARRAY GP 1200V 11A TO263
DSP8-12AS-TUBIXYSDIODE ARRAY
DSP8-08AS-TUBIXYSDIODE ARRAY GP 800V 11A TO263
DSP8-08AS-TRLIXYSDIODE ARRAY GP 800V 11A TO263
DSP7700AH33D-SEMI
DSP96002RC33MOTOROLAVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.