- Jess***Jones
- 2026/04/17
HTML Datasheet
PX2 Series Install Instr.pdfTechnické specifikace PX2CG1XX010BACHX
Technické specifikace Honeywell Sensing and Productivity Solutions - PX2CG1XX010BACHX, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Honeywell Sensing and Productivity Solutions - PX2CG1XX010BACHX
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Honeywell Sensing and Productivity Solutions |
| Napětí - Supply | 8V ~ 30V |
| styl koncovky | Connector |
| Dodavatel zařízení Package | - |
| Série | PX2 |
| Typ tlaku | Absolute |
| Port Style | Threaded |
| Port Size | Male - 1/4' (6.35mm) BSPP |
| Paket / krabice | Cylinder |
| Balík | Bulk |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Typ výstupu | Analog Current |
| Výstup | 4 mA ~ 20 mA |
| Provozní teplota | -40°C ~ 125°C |
| Pracovní tlak | 145.04PSI (1000kPa) |
| Maximální tlak | 449.62PSI (3100kPa) |
| Funkce | Temperature Compensated |
| Číslo základního produktu | PX2CG1 |
| Aplikace | Industrial Automation |
| Přesnost | ±0.25% |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | RoHS kompatibilní |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 9026.20.4000 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Honeywell Sensing and Productivity Solutions PX2CG1XX010BACHX.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | PX2CG1XX004BACHX | PX2CG1XX010BSCHX | PX2CG1XX016BSCHX | PX2CG1XX025BSCHX |
| Výrobce | Honeywell Sensing and Productivity Solutions | Honeywell Sensing and Productivity Solutions | Honeywell Sensing and Productivity Solutions | Honeywell Sensing and Productivity Solutions |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Aplikace | - | - | - | - |
| Maximální tlak | - | - | - | - |
| Port Style | - | - | - | - |
| Pracovní tlak | - | - | - | - |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Typ výstupu | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Port Size | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Série | - | - | - | - |
| Typ tlaku | - | - | - | - |
| Přesnost | - | - | - | - |
| Napětí - Supply | - | - | - | - |
| Výstup | - | - | - | - |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| styl koncovky | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy PX2CG1XX010BACHX PDF a dokumentaci Honeywell Sensing and Productivity Solutions pro PX2CG1XX010BACHX - Honeywell Sensing and Productivity Solutions.
PX2CG1XX010BSBDXHoneywell Sensing and Productivity SolutionsPX2CG1XX010BSBDX
PX2CF1XX500PSCHXHoneywell Sensing and Productivity SolutionsHEAVY DUTY PRESSURE TRANSDUCER
PX2CF1XX025BSCHXHoneywell Sensing and Productivity SolutionsPX2 PRESSURE SENSOR
PX2CF1XX030PAAAXHoneywell Sensing and Productivity SolutionsHEAVY DUTY PRESSURE TRANSDUCER
PX2CG1XX006BACHXHoneywell Sensing and Productivity SolutionsHEAVY DUTY PRESSURE TRANSDUCER
PX2CG1XX001BACHXHoneywell Sensing and Productivity SolutionsHEAVY DUTY PRESSURE TRANSDUCER
PX2CG1XX01KPSCHXHoneywell Sensing and Productivity SolutionsPX2 HEAVY DUTY PRESSURE TRANSDUC
PX2CG1XX002BACHXHoneywell Sensing and Productivity SolutionsPX2 HEAVY DUTY PRESSURE TRANSDUC
PX2CG1XX015PACHXHoneywell Sensing and Productivity SolutionsPX2 HEAVY DUTY PRESSURE TRANSDUC
PX2CG1XX016BSCHXHoneywell Sensing and Productivity SolutionsHEAVY DUTY PRESSURE TRANSDUCER
PX2CG1XX004BACHXHoneywell Sensing and Productivity SolutionsHEAVY DUTY PRESSURE TRANSDUCER
PX2CG1XX025BSCHXHoneywell Sensing and Productivity SolutionsHEAVY DUTY PRESSURE TRANSDUCER
PX2CG1XX010BSCHXHoneywell Sensing and Productivity SolutionsHEAVY DUTY PRESSURE TRANSDUCER
PX2CF1XX300PSCHXHoneywell Sensing and Productivity SolutionsHEAVY DUTY PRESSURE TRANSDUCER
PX2CG1XX016BGCHXHoneywell Sensing and Productivity SolutionsPX2 HEAVY DUTY PRESSURE TRANSDUC
PX2CF1XX050PAAAXHoneywell Sensing and Productivity SolutionsHEAVY DUTY PRESSURE TRANSDUCER
PX2CG1XX010BGCHXHoneywell Sensing and Productivity SolutionsPX2 HEAVY DUTY PRESSURE TRANSDUC
PX2CG1XX016BGCHXDBHoneywell Sensing and Productivity SolutionsVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.