- Bran***Lewis
- 2026/05/11
HTML Datasheet
TW Series.pdfTechnické specifikace 112TW401-1
Technické specifikace Honeywell Sensing and Productivity Solutions - 112TW401-1, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Honeywell Sensing and Productivity Solutions - 112TW401-1
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Honeywell Sensing and Productivity Solutions |
| Napìtí - DC | 28 V |
| Napìtí - AC | 125 V |
| styl koncovky | IWTS |
| přepínač Funkce | On-Off-On |
| Série | TW |
| Panelového výřezu Rozměry | Circular - 12.40mm Dia |
| Balík | Bulk |
| Provozní teplota | -65°C ~ 71°C |
| Typ montáže | Panel Mount |
| Ochrana proti vniknutí | Environment Sealed |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Osvětlení napětí (nominální) | - |
| Osvětlení Type, Color | - |
| Osvětlení | Non-Illuminated |
| Funkce | - |
| elektrická životnost | - |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | 5A (AC/DC) |
| Obvod | DPDT |
| Pouzdro závitu | 15/32-32 |
| Pohon Type | Flatted |
| Pohon Materiál | - |
| Pohon Délka | 17.27mm |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | RoHS kompatibilní |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.50.9065 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Honeywell Sensing and Productivity Solutions 112TW401-1.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | 112TW401-6 | 112TW401-2 | 112TW401-3 | 112TW401-7 |
| Výrobce | Honeywell Sensing and Productivity Solutions | Honeywell Sensing and Productivity Solutions | Honeywell Sensing and Productivity Solutions | Honeywell Sensing and Productivity Solutions |
| Osvětlení napětí (nominální) | - | - | - | - |
| Pohon Délka | - | - | - | - |
| Osvětlení | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Panelového výřezu Rozměry | - | - | - | - |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | - | - | - | - |
| Ochrana proti vniknutí | - | - | - | - |
| styl koncovky | - | - | - | - |
| Napìtí - DC | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Pouzdro závitu | - | - | - | - |
| Napìtí - AC | - | - | - | - |
| Pohon Type | - | - | - | - |
| Obvod | - | - | - | - |
| elektrická životnost | - | - | - | - |
| přepínač Funkce | - | - | - | - |
| Osvětlení Type, Color | - | - | - | - |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Pohon Materiál | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy 112TW401-1 PDF a dokumentaci Honeywell Sensing and Productivity Solutions pro 112TW401-1 - Honeywell Sensing and Productivity Solutions.
112TW226-7Honeywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH TOGGLE DPDT 10MA 5V
112TW401-5Honeywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH TOGGLE DPDT 5A 125V
112TW226-1Honeywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH TOGGLE DPDT 10MA 5V
112TW401-6Honeywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH TOGGLE DPST-NO 5A 125V
112TW431-82Honeywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH TOGGLE DPDT 5A 125V
112TW8-3Honeywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH TOGGLE DPDT 100MA 125V
112TW59-10AHoneywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH TOGGLE DPDT 5A 115V
112TW39-3DX18Honeywell Sensing and Productivity SolutionsSEALED OPERATOR CONTROL
112TW401-7Honeywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH TOGGLE DPDT 5A 125V
112TW19-7A-001Honeywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH TOGGLE DPDT 5A 125V
112TW8-10AHoneywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH TOGGLE DPDT 100MA 125V
112TW286-1EHoneywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH TOGGLE DPDT 10MA 5V
112TW401-3Honeywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH TOGGLE DPDT 5A 125V
112TW26-7Honeywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH TOGGLE DPDT 2A 115V
112TW22-3DHoneywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH TOGGLE DPDT 5A 125V
112TW1-8FHoneywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH TOGGLE DPDT 5A 125V
112TW401-2Honeywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH TOGGLE DPST 5A 125V
112TW26-3Honeywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH TOGGLE DPDT 2A 115VVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.