- Jess***Jones
- 2026/04/17
Chcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $1.733 | $1.73 |
Technické specifikace HIF3H-12DA-2.54DSA(61)
Technické specifikace Hirose Electric Co Ltd - HIF3H-12DA-2.54DSA(61), atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Hirose Electric Co Ltd - HIF3H-12DA-2.54DSA(61)
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Hirose |
| napìtí | 300VAC |
| Ukončení | Solder |
| Styl | Board to Cable/Wire |
| Série | HIF3H |
| Rozteč řádků - Párování | 0.100" (2.54mm) |
| Pitch - Párování | 0.100" (2.54mm) |
| Balík | Tray |
| Provozní teplota | -55°C ~ 85°C |
| Počet řádků | 2 |
| Počet poloh Loaded | All |
| Počet poloh | 12 |
| Typ montáže | Through Hole |
| Materiál hořlavosti Rating | UL94 V-0 |
| Pářil stohování Heights | - |
| Diferenciální přenos dat | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| Výška izolace | 0.374" (9.50mm) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Izolační barva | Black |
| Ochrana proti vniknutí | - |
| Funkce | - |
| upevňovací Type | Push-Pull |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | 3A |
| Typ kontaktu | Female Socket |
| Tvar kontaktu | Square |
| Materiál kontaktu | Phosphor Bronze |
| Délka kontaktu - příspěvek | 0.118" (3.00mm) |
| Kontakt Tloušťka dokončení - pošta | 39.4µin (1.00µm) |
| Kontakt Tloušťka dokončení - Párování | 8.00µin (0.203µm) |
| Kontakt Dokončit - Post | Tin |
| Kontakt Konec - Párování | Gold |
| Typ konektoru | Receptacle |
| Číslo základního produktu | HIF3 |
| Aplikace | - |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | RoHS kompatibilní |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Hirose Electric Co Ltd HIF3H-12DA-2.54DSA(61).
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
|
|---|---|---|---|---|
| Part Number | HIF3H-12SA-2.54DSA(61) | HIF3H-12DA-2.54DSA(71) | HIF3H-12DB-2.54DS(61) | HIF3H-12SA-2.54DSA(81) |
| Výrobce | Hirose Electric Co Ltd | Hirose Electric Co Ltd | Hirose Electric Co Ltd | Hirose Electric Co Ltd |
| Kontakt Konec - Párování | - | - | - | - |
| Počet poloh Loaded | - | - | - | - |
| Styl | - | - | - | - |
| Diferenciální přenos dat | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Typ kontaktu | - | - | - | - |
| Tvar kontaktu | - | - | - | - |
| Pářil stohování Heights | - | - | - | - |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Materiál kontaktu | - | - | - | - |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | - | - | - | - |
| Ukončení | - | - | - | - |
| upevňovací Type | - | - | - | - |
| Materiál hořlavosti Rating | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Výška izolace | - | - | - | - |
| Pitch - Párování | - | - | - | - |
| Počet poloh | - | - | - | - |
| Počet řádků | - | - | - | - |
| Kontakt Tloušťka dokončení - pošta | - | - | - | - |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Rozteč řádků - Párování | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Izolační barva | - | - | - | - |
| Typ konektoru | - | - | - | - |
| Aplikace | - | - | - | - |
| Ochrana proti vniknutí | - | - | - | - |
| Kontakt Dokončit - Post | - | - | - | - |
| napìtí | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Kontakt Tloušťka dokončení - Párování | - | - | - | - |
| Délka kontaktu - příspěvek | - | - | - | - |
HIF3H-10PB-2.54DSA(74)Hirose Electric Co LtdCONN HEADER VERT 10POS 2.54MM
HIF3H-12SA-2.54DSA(61)Hirose Electric Co LtdCONN RCPT 12POS 0.1 GOLD PCB
HIF3H-130DB-2.54DS(71)Hirose Electric Co LtdCONN RCPT 130P 0.1 GOLD PCB R/A
HIF3H-12SA-2.54DSA(71)Hirose Electric Co LtdCONN RCPT 12POS 0.1 GOLD PCB
HIF3H-10SA-2.54DSA(61)Hirose Electric Co LtdCONN RCPT 10POS 0.1 GOLD PCB
HIF3H-12DB-2.54DS(71)Hirose Electric Co LtdCONN RCPT 12POS 0.1 GOLD PCB R/A
HIF3H-12SA-2.54DSA(81)Hirose Electric Co LtdCONN RCPT 12POS 0.1 GOLD PCB
HIF3H-10PB-2.54DSA(75)Hirose Electric Co LtdCONN HEADER VERT 10POS 2.54MM
HIF3H-12DB-2.54DS(61)Hirose Electric Co LtdCONN RCPT 12POS 0.1 GOLD PCB R/A
HIF3H-12PB-2.54DSA(61)Hirose Electric Co LtdCONN HEADER VERT 12POS 2.54MM
HIF3H-10P-2.54WHirose Electric Co LtdCONN HEADER VERT 10POS 2.54MM
HIF3H-10PB-2.54DSAHRSVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.