- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Chcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.905 | $0.91 |
Technické specifikace FH33-30S-0.5SH
Technické specifikace Hirose Electric Co Ltd - FH33-30S-0.5SH, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Hirose Electric Co Ltd - FH33-30S-0.5SH
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Hirose |
| napìtí | 50V |
| Ukončení | Solder |
| Série | FH33 |
| stoupání | 0.020' (0.50mm) |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Provozní teplota | -55°C ~ 85°C |
| Počet poloh | 30 |
| Typ montáže | Surface Mount, Right Angle |
| páření cykly | - |
| Materiál hořlavosti Rating | UL94 V-0 |
| zamykacím | Flip Lock |
| Materiál krytu | Polyamide (PA), Nylon |
| pouzdro Color | - |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výška nad Board | 0.047' (1.20mm) |
| Plochý typ Flex | FFC, FPC |
| Funkce | Zero Insertion Force (ZIF) |
| Konektory FFC, FCB Tloušťka | 0.30mm |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | 0.5A |
| Materiál kontaktu | Phosphor Bronze |
| Kontakt Finish Tloušťka | Flash |
| Kontakt Finish | Gold |
| Typ konektoru / kontaktu | Contacts, Bottom |
| Kabel na jednom konci | Tapered |
| Číslo základního produktu | FH33 |
| Pohon Materiál | Polyamide (PA), Nylon |
| Pohon Color | - |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | RoHS kompatibilní |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4051 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Hirose Electric Co Ltd FH33-30S-0.5SH.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
|
|---|---|---|---|---|
| Part Number | FH33-30S-0.5SH(10) | FH33-30S-0.5SH(40) | FH33-30S-0.5SH(99) | FH33-20S-0.5SH(99) |
| Výrobce | Hirose Electric Co Ltd | Hirose Electric Co Ltd | Hirose Electric Co Ltd | Hirose Electric Co Ltd |
| Plochý typ Flex | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | - | - | - | - |
| Konektory FFC, FCB Tloušťka | - | - | - | - |
| Pohon Color | - | - | - | - |
| Materiál hořlavosti Rating | - | - | - | - |
| napìtí | - | - | - | - |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Kabel na jednom konci | - | - | - | - |
| páření cykly | - | - | - | - |
| Kontakt Finish Tloušťka | - | - | - | - |
| Kontakt Finish | - | - | - | - |
| Ukončení | - | - | - | - |
| Pohon Materiál | - | - | - | - |
| pouzdro Color | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| stoupání | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| zamykacím | - | - | - | - |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Počet poloh | - | - | - | - |
| Materiál krytu | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Materiál kontaktu | - | - | - | - |
| Výška nad Board | - | - | - | - |
| Typ konektoru / kontaktu | - | - | - | - |
FH33-30S-0.5SH(99)Hirose Electric Co LtdCONN FFC BOTTOM 30POS 0.5MM R/A
FH33-36S-0.5SHHirose Electric Co LtdCONNECTOR
FH33-28S-0.5SH(40)Hirose Electric Co LtdCONN FFC BOTTOM R/A
FH33-32S-0.5SH(99)Hirose Electric Co LtdCONN FFC BOTTOM 32POS 0.5MM R/A
FH33-36S-0.5SH(99)Hirose Electric Co LtdCONN FFC BOTTOM 36POS 0.5MM R/A
FH33-32S-0.5SHHirose Electric Co LtdCONNECTOR
FH33-36S-0.5SH(10)Hirose Electric Co LtdCONN FFC BOTTOM 36POS 0.5MM R/A
FH33-30S-0.5SH(40)Hirose Electric Co LtdCONNECTOR
FH33-30S-0.5SH(10)Hirose Electric Co LtdCONN FFC BOTTOM 30POS 0.5MM R/A
FH33-28S-0.5SH(31)Hirose Electric Co LtdCONN FFC BOTTOM R/A
FH33-32S-0.5SH(10)Hirose Electric Co LtdCONN FFC BOTTOM 32POS 0.5MM R/AVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.