- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Návrh/specifikace PCN
Cylindrical Battery Holders.pdfInformace o životním prostředí
Harwin REACH.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $8.198 | $8.20 |
| 195+ | $3.272 | $638.04 |
| 494+ | $3.163 | $1,562.52 |
| 1001+ | $3.108 | $3,111.11 |
Technické specifikace M80-6661642
Technické specifikace Harwin Inc. - M80-6661642, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Harwin Inc. - M80-6661642
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Harwin |
| napìtí | 800V |
| Ukončení | Solder |
| Styl | Board to Board or Cable |
| Plátování | Shrouded - 4 Wall |
| Série | Datamate L-Tek |
| Rozteč řádků - Párování | 0.079' (2.00mm) |
| Pitch - Párování | 0.079' (2.00mm) |
| Balík | Tube |
| Celková délka kontaktu | - |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C |
| Počet řádků | 2 |
| Počet poloh Loaded | All |
| Počet poloh | 16 |
| Typ montáže | Surface Mount, Right Angle |
| Materiál hořlavosti Rating | UL94 V-0 |
| Pářil stohování Heights | - |
| Diferenciální přenos dat | Polyphenylene Sulfide (PPS), Glass Filled |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výška izolace | 0.235' (5.97mm) |
| Izolační barva | Black |
| Ochrana proti vniknutí | - |
| Funkce | Strain Relief Clips |
| upevňovací Type | Latch Lock |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | 2.2A |
| Typ kontaktu | Male Pin |
| Tvar kontaktu | Circular |
| Materiál kontaktu | Brass |
| Délka kontaktu - příspěvek | - |
| Délka kontaktu - párování | - |
| Kontakt Tloušťka dokončení - pošta | 118.1µin (3.00µm) |
| Kontakt Tloušťka dokončení - Párování | 29.5µin (0.75µm) |
| Kontakt Dokončit - Post | Tin |
| Kontakt Konec - Párování | Gold |
| Typ konektoru | Header |
| Číslo základního produktu | M80-666 |
| Aplikace | - |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Harwin Inc. M80-6661642.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | M80-6661442 | M80-6662642 | M80-6661622 | M80-6661042 |
| Výrobce | Harwin Inc. | Harwin Inc. | Harwin Inc. | Harwin Inc. |
| Výška izolace | - | - | - | - |
| Kontakt Tloušťka dokončení - pošta | - | - | - | - |
| Diferenciální přenos dat | - | - | - | - |
| Ukončení | - | - | - | - |
| Počet poloh Loaded | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| napìtí | - | - | - | - |
| Materiál hořlavosti Rating | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Kontakt Tloušťka dokončení - Párování | - | - | - | - |
| Délka kontaktu - příspěvek | - | - | - | - |
| Rozteč řádků - Párování | - | - | - | - |
| Počet řádků | - | - | - | - |
| Materiál kontaktu | - | - | - | - |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Typ konektoru | - | - | - | - |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | - | - | - | - |
| Kontakt Konec - Párování | - | - | - | - |
| Délka kontaktu - párování | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Ochrana proti vniknutí | - | - | - | - |
| Styl | - | - | - | - |
| Celková délka kontaktu | - | - | - | - |
| upevňovací Type | - | - | - | - |
| Kontakt Dokončit - Post | - | - | - | - |
| Izolační barva | - | - | - | - |
| Pitch - Párování | - | - | - | - |
| Typ kontaktu | - | - | - | - |
| Aplikace | - | - | - | - |
| Tvar kontaktu | - | - | - | - |
| Pářil stohování Heights | - | - | - | - |
| Počet poloh | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Plátování | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy M80-6661642 PDF a dokumentaci Harwin Inc. pro M80-6661642 - Harwin Inc..
M80-6664422Harwin Inc.CONN HEADER SMD R/A 44POS 2MMVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.