- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Technické specifikace S4N1RP
Technické specifikace Littelfuse Inc. - S4N1RP, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Littelfuse Inc. - S4N1RP
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Littelfuse |
| Napětí - Na státu (VTM) (Max) | 1.6 V |
| Napětí - Off State | 400 V |
| Napětí - Gate Trigger (Vgt) (Max) | 1.5 V |
| Dodavatel zařízení Package | Compak |
| Série | - |
| Typ SCR | Standard Recovery |
| Paket / krabice | DO-214AA, SMB (3 Leads), Compak |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Provozní teplota | -40°C ~ 125°C |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Proud - Na státu (It (RMS)) (Max) | 1 A |
| Proud - Na státu (It (AV)) (Max) | 640 mA |
| Aktuální - Off státu (Max) | 10 µA |
| Proud -. Non Rep Surge 50, 60 Hz (ITSM) | 25A, 30A |
| Proud - přidržení (H) (Max) | 30 mA |
| Proud - Gate Trigger (Igt) (Max) | 10 mA |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8541.30.0080 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Littelfuse Inc. S4N1RP.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | VS-16TTS12STRLPBF | SJ4020LTP | 2S4M(10)-AZ | BTW68-1200RG |
| Výrobce | Vishay General Semiconductor - Diodes Division | Littelfuse Inc. | Renesas Electronics America Inc | STMicroelectronics |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Série | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Aktuální - Off státu (Max) | - | - | - | - |
| Proud - Gate Trigger (Igt) (Max) | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Proud - Na státu (It (RMS)) (Max) | - | - | - | - |
| Proud - přidržení (H) (Max) | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Proud - Na státu (It (AV)) (Max) | - | - | - | - |
| Proud -. Non Rep Surge 50, 60 Hz (ITSM) | - | - | - | - |
| Napětí - Off State | - | - | - | - |
| Typ SCR | - | - | - | - |
| Napětí - Gate Trigger (Vgt) (Max) | - | - | - | - |
| Napětí - Na státu (VTM) (Max) | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy S4N1RP PDF a dokumentaci Littelfuse Inc. pro S4N1RP - Littelfuse Inc..
SJ4020LTPLittelfuse Inc.HIGH TJ 400V 20A SCR TO220L
2S4M(10)-AZRenesas Electronics America IncSILICON CONTROLLED RECTIFIER
2P4M(CB)-AZRenesas Electronics America IncTHYRISTOR, P-GATE, 2A, 400V
2N1797Powerex Inc.SCR 300V 110A TO94
CR03AM-16A-A#BD0Renesas Electronics America IncSCR 800V 470MA TO92
T627122554DNPowerex Inc.SCR 1.2KV 400A T62
T500124004AQPowerex Inc.SCR 1.2KV 63A TO209ACVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.