- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Balení PCN
Mult Dev Shipping Chgs 9/Jun/2020.pdfHTML Datasheet
RUEF Series Datasheet.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 5+ | $0.208 | $1.04 |
| 50+ | $0.171 | $8.55 |
| 150+ | $0.155 | $23.25 |
| 500+ | $0.116 | $58.00 |
| 2500+ | $0.107 | $267.50 |
| 5000+ | $0.102 | $510.00 |
Technické specifikace RUEF250
Technické specifikace Littelfuse Inc. - RUEF250, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Littelfuse Inc. - RUEF250
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Littelfuse |
| Napětí - Max | 30V |
| Typ | Polymeric |
| Doba do vypnutí | 10.3 s |
| Tloušťka (Max) | - |
| Velikost / Rozměry | 0.449" L x 0.118" W (11.40mm x 3.00mm) |
| Série | PolySwitch®, RUEF |
| Odolnost - posuv (R1) (Max) | 70 mOhms |
| Odolnost - Počáteční (Ri) (Min) | 20 mOhms |
| hodnocení | - |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Paket / krabice | Radial, Disc |
| Balík | Bag |
| Provozní teplota | - |
| Typ montáže | Through Hole |
| Rozestup vývodù | 0.199" (5.05mm) |
| Výška - Sedící (Max) | 0.720" (18.30mm) |
| Proud - Trip (It) | 5 A |
| Proud - Max | 100 A |
| Proud - přidržení (H) (Max) | 2.5 A |
| Schválení agentura | CQC, CSA, TUV, UL |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | Not Applicable |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8533.40.8070 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Littelfuse Inc. RUEF250.
| Atribut produktu | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | RUEF250-1 | RUEF250U-0.148 | RUEF250U | RUEF250-2 |
| Výrobce | Littelfuse Inc. | Littelfuse Inc. | Littelfuse Inc. | Littelfuse Inc. |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Napětí - Max | - | - | - | - |
| Odolnost - Počáteční (Ri) (Min) | - | - | - | - |
| hodnocení | - | - | - | - |
| Velikost / Rozměry | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Schválení agentura | - | - | - | - |
| Doba do vypnutí | - | - | - | - |
| Tloušťka (Max) | - | - | - | - |
| Odolnost - posuv (R1) (Max) | - | - | - | - |
| Výška - Sedící (Max) | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Proud - Trip (It) | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Proud - Max | - | - | - | - |
| Rozestup vývodù | - | - | - | - |
| Proud - přidržení (H) (Max) | - | - | - | - |
| Typ | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
Stáhněte si datové listy RUEF250 PDF a dokumentaci Littelfuse Inc. pro RUEF250 - Littelfuse Inc..
RUEF160/RF2645-000Hamlin / Littelfuse
RUEF185/RF2559-000Hamlin / Littelfuse
RUEF160S-2Hamlin / Littelfuse
RUEF250U-0.148Littelfuse Inc.PTC RESET FUSE
RUEF250/RF2626-000Hamlin / LittelfuseVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.