- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
Cylindrical Battery Holders.pdfTechnické specifikace LA15QS10004TI
Technické specifikace Littelfuse Inc. - LA15QS10004TI, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Littelfuse Inc. - LA15QS10004TI
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Littelfuse |
| Napìtí - DC | 150 V |
| Napìtí - AC | 150 V |
| Velikost / Rozměry | 1.500' Dia x 1.252' L (38.10mm x 31.80mm) |
| Série | POWR-GARD® LA15QS |
| Doba odezvy | Fast Blow |
| Paket / krabice | Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) |
| Balík | Box |
| Provozní teplota | - |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Typ montáže | Bolt Mount |
| Typ pojistky | Cartridge |
| Funkce | Indicating |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | 1kA |
| Třída | - |
| Vypínací schopnost @ jmenovité napětí | 100kA |
| Schválení agentura | UR |
| Aplikace | Electrical, Industrial |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | RoHS neodpovídá |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.10.0040 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Littelfuse Inc. LA15QS10004TI.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | LA15QS1004TI | LA15QS1304TI | LA15QS10004 | LA15QS1000128 |
| Výrobce | Littelfuse Inc. | Littelfuse Inc. | Littelfuse Inc. | Littelfuse Inc. |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Třída | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Aplikace | - | - | - | - |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Doba odezvy | - | - | - | - |
| Napìtí - AC | - | - | - | - |
| Vypínací schopnost @ jmenovité napětí | - | - | - | - |
| Typ pojistky | - | - | - | - |
| Velikost / Rozměry | - | - | - | - |
| Napìtí - DC | - | - | - | - |
| Schválení agentura | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
Stáhněte si datové listy LA15QS10004TI PDF a dokumentaci Littelfuse Inc. pro LA15QS10004TI - Littelfuse Inc..
LA15QS1304Littelfuse Inc.FUSE CARTRIDGE 130A 150VAC/VDC
LA15QS1200128Littelfuse Inc.FUSE CRTRDGE 200A 150VAC/DC PUCK
LA15QS1500128Littelfuse Inc.FUSE CARTRIDGE 1.5KA 150VAC/VDC
LA15QS1000128Littelfuse Inc.FUSE CRTRDGE 1KA 150VAC/VDC PUCK
LA15QS1304TILittelfuse Inc.FUSE CARTRIDGE 130A 150VAC/VDC
LA150-P/SP1LEM USA, Inc.IGBT Module
LA1500-T/SP48LEM USA, Inc.IGBT Module
LA15-PBLEM USA, Inc.IGBT Module
LA15QS1004Littelfuse Inc.FUSE CARTRIDGE 100A 150VAC/VDC
LA150-TPLEM USA
LA15QS102Littelfuse Inc.FUSE CRTRDGE 10A 150VAC/VDC 5AG
LA15QS122Littelfuse Inc.FUSE CRTRDGE 12A 150VAC/VDC 5AG
LA15QS12Littelfuse Inc.FUSE CARTRIDGE 1A 150VAC/VDC 5AG
LA15QS1004TILittelfuse Inc.FUSE CARTRIDGE 100A 150VAC/VDC
LA15QS10004Littelfuse Inc.FUSE CARTRIDGE 1KA 150VAC/VDC
LA15090416
LA1459NOIGBT Module
LA150-PFUJIIGBT ModuleVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.