- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
Cylindrical Battery Holders.pdfSestava/původ PCN
2.73KHz.pdfTechnické specifikace 1SMB30CAT3G
Technické specifikace Littelfuse Inc. - 1SMB30CAT3G, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Littelfuse Inc. - 1SMB30CAT3G
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Littelfuse |
| Napětí - Reverse Standoff (typ) | 30V |
| Napětí - upnutí (max.) @ Ipp | 48.4V |
| Napětí - porucha (Min) | 33.3V |
| Typ | Zener |
| Dodavatel zařízení Package | SMB |
| Série | - |
| Ochrana napájecího vedení | No |
| Napájení - špičkový impuls | 600W |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Paket / krabice | DO-214AA, SMB |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Provozní teplota | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) | 12.4A |
| Kapacitní @ Frekvence | 290pF @ 1MHz |
| Obousměrné kanály | 1 |
| Číslo základního produktu | 1SMB |
| Aplikace | General Purpose |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8541.10.0080 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Littelfuse Inc. 1SMB30CAT3G.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | 1SMB30CA TR13 PBFREE | 1SMB30CAT3 | 1SMB30AT3G | 1SMB30CA TR13 |
| Výrobce | Central Semiconductor Corp | onsemi | Littelfuse Inc. | Central Semiconductor |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Napětí - upnutí (max.) @ Ipp | - | - | - | - |
| Napětí - porucha (Min) | - | - | - | - |
| Typ | - | - | - | - |
| Napětí - Reverse Standoff (typ) | - | - | - | - |
| Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) | - | - | - | - |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Obousměrné kanály | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Ochrana napájecího vedení | - | - | - | - |
| Kapacitní @ Frekvence | - | - | - | - |
| Aplikace | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Napájení - špičkový impuls | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Série | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy 1SMB30CAT3G PDF a dokumentaci Littelfuse Inc. pro 1SMB30CAT3G - Littelfuse Inc..
1SMB33ATR13Central Technologies
1SMB33ASUNMATE
1SMB33CASUNMATE
1SMB30CASUNMATEVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.