- Bran***Lewis
- 2026/05/11
HTML Datasheet
SFS Series Datasheet.pdfTechnické specifikace 1206SFS250F/32-2
Technické specifikace Littelfuse Inc. - 1206SFS250F/32-2, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Littelfuse Inc. - 1206SFS250F/32-2
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Littelfuse |
| Napìtí - DC | 32 V |
| Velikost / Rozměry | 0.126' L x 0.063' W x 0.038' H (3.20mm x 1.60mm x 0.97mm) |
| Série | SFS |
| Doba odezvy | Slow Blow |
| Paket / krabice | 1206 (3216 Metric) |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Typ montáže | Surface Mount |
| Roztavení | 0.9 |
| Typ pojistky | Board Mount (Cartridge Style Excluded) |
| DC Cold Resistance | 0.065 Ohms |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | 2.5 A |
| Barva | - |
| Vypínací schopnost @ jmenovité napětí | 50A |
| Schválení agentura | UL |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.10.0040 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Littelfuse Inc. 1206SFS250F/32-2.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | 1206SFS250FM/32-2 | 1206SFS350F/32-2 | 1206SFS350FM/32-2 | 1206SFS450F/32-2 |
| Výrobce | Littelfuse Inc. | Littelfuse Inc. | Littelfuse Inc. | Littelfuse Inc. |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Velikost / Rozměry | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Série | - | - | - | - |
| Doba odezvy | - | - | - | - |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Roztavení | - | - | - | - |
| Typ pojistky | - | - | - | - |
| Napìtí - DC | - | - | - | - |
| Schválení agentura | - | - | - | - |
| DC Cold Resistance | - | - | - | - |
| Vypínací schopnost @ jmenovité napětí | - | - | - | - |
| Barva | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy 1206SFS250F/32-2 PDF a dokumentaci Littelfuse Inc. pro 1206SFS250F/32-2 - Littelfuse Inc..
1206SFS150FM/63-2Littelfuse Inc.THIN FILM-PSW
1206SFS450FM/32-2Littelfuse Inc.THIN FILM-PSW
1206SFS350FM/32-2Littelfuse Inc.THIN FILM-PSW
1206SFS200FM/63-2Littelfuse Inc.THIN FILM-PSW
1206SFS400FM/32-2Littelfuse Inc.THIN FILM-PSW
1206SFS250FM/32-2Littelfuse Inc.THIN FILM-PSW
1206SFS100FM/63-2Littelfuse Inc.THIN FILM-PSW
1206SFP800FM/24-2Littelfuse Inc.THIN FILM-PSW
1206SFS300FM/32-2Littelfuse Inc.THIN FILM-PSW
1206SFS125FM/63-2Littelfuse Inc.THIN FILM-PSWVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.