- Jess***Jones
- 2026/04/17
Datasheets
Cylindrical Battery Holders.pdfTechnické specifikace 0995030.Z
Technické specifikace Littelfuse Inc. - 0995030.Z, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Littelfuse Inc. - 0995030.Z
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Littelfuse |
| Napìtí - DC | 58 V |
| Velikost / Rozměry | 0.555' L x 0.472' W x 1.063' H (14.10mm x 12.00mm x 27.00mm) |
| Série | JCASE™ 995 |
| Doba odezvy | Slow Blow |
| Paket / krabice | Auto Link |
| Balík | Bulk |
| Provozní teplota | -40°C ~ 125°C |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Typ montáže | Requires Holder |
| Roztavení | 1480 |
| Typ pojistky | Automotive |
| DC Cold Resistance | 0.00212 Ohms |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | 30 A |
| Barva | Pink |
| Vypínací schopnost @ jmenovité napětí | 1kA |
| Schválení agentura | - |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.10.0040 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Littelfuse Inc. 0995030.Z.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | 0995040.Z | 0995050.Z | 0995060.Z | 0995020.Z |
| Výrobce | Littelfuse Inc. | Littelfuse Inc. | Littelfuse Inc. | Littelfuse Inc. |
| Napìtí - DC | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Roztavení | - | - | - | - |
| Schválení agentura | - | - | - | - |
| Typ pojistky | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| DC Cold Resistance | - | - | - | - |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | - | - | - | - |
| Barva | - | - | - | - |
| Doba odezvy | - | - | - | - |
| Velikost / Rozměry | - | - | - | - |
| Vypínací schopnost @ jmenovité napětí | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy 0995030.Z PDF a dokumentaci Littelfuse Inc. pro 0995030.Z - Littelfuse Inc..
0995025.ZLittelfuse Inc.FUSE AUTO 25A 58VDC AUTO LINK
0995-0-00-01-00-00-03-0Mill-Max Manufacturing Corp.CONN PC PIN CIRC .036DIA TINLEAD
0995-0-00-21-00-00-03-0Mill-Max Manufacturing Corp.CONN PC PIN CIRC 0.036DIA GOLD
0995060.ZLittelfuse Inc.FUSE AUTO 60A 58VDC AUTO LINK
0995020.ZLittelfuse Inc.FUSE AUTO 20A 58VDC AUTO LINK
0995050.ZLittelfuse Inc.FUSE AUTO 50A 58VDC AUTO LINK
0995040.ZLittelfuse Inc.FUSE AUTO 40A 58VDC AUTO LINK
0995-0-00-34-00-00-03-0Mill-Max Manufacturing Corp.CONN PC PIN CIRC 0.036DIA GOLDVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.