- Jess***Jones
- 2026/04/17
HTML Datasheet
Cylindrical Battery Holders.pdfTechnické specifikace 0235002.HXE
Technické specifikace Littelfuse Inc. - 0235002.HXE, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Littelfuse Inc. - 0235002.HXE
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Littelfuse |
| Napìtí - AC | 250 V |
| Velikost / Rozměry | 0.228' Dia x 0.886' L (5.80mm x 22.50mm) |
| Série | 235 |
| Doba odezvy | Fast Blow |
| Paket / krabice | 5mm x 20mm (Axial) |
| Balík | Bulk |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Typ montáže | Through Hole |
| Roztavení | 2.72 |
| Typ pojistky | Cartridge, Glass |
| DC Cold Resistance | 0.06 Ohms |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | 2 A |
| Barva | - |
| Vypínací schopnost @ jmenovité napětí | 100A |
| Schválení agentura | CSA, METI, UL |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | RoHS neodpovídá |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.10.0020 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Littelfuse Inc. 0235002.HXE.
| Atribut produktu | ![]() |
|
|---|---|---|
| Part Number | 0235002.HXE | MMBZ5232C-TP |
| Výrobce | Littelfuse Inc. | Micro Commercial Co |
| Série | 235 | - |
| DC Cold Resistance | 0.06 Ohms | - |
| Velikost / Rozměry | 0.228' Dia x 0.886' L (5.80mm x 22.50mm) | - |
| Typ pojistky | Cartridge, Glass | - |
| Roztavení | 2.72 | - |
| Typ montáže | Through Hole | Surface Mount |
| Balík | Bulk | Bulk |
| Napìtí - AC | 250 V | - |
| Schválení agentura | CSA, METI, UL | - |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Barva | - | - |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | 2 A | - |
| Paket / krabice | 5mm x 20mm (Axial) | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Vypínací schopnost @ jmenovité napětí | 100A | - |
| Doba odezvy | Fast Blow | - |
Stáhněte si datové listy 0235002.HXE PDF a dokumentaci Littelfuse Inc. pro 0235002.HXE - Littelfuse Inc..
Vaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.