- Yuki***aka88
- 2026/05/26
HTML Datasheet
Cylindrical Battery Holders.pdfPCN jiné
2.73KHz.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $14.147 | $14.15 |
Technické specifikace 46-102 RED
Technické specifikace Grayhill Inc. - 46-102 RED, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Grayhill Inc. - 46-102 RED
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Grayhill, Inc. |
| Napìtí - AC | 115 V |
| Typ | Standard |
| styl koncovky | Solder Lug |
| přepínač Funkce | On-Mom |
| Série | 46 |
| Panelového výřezu Rozměry | Circular - 6.75mm Dia |
| Balík | Bulk |
| Provozní teplota | -40°C ~ 85°C |
| Typ montáže | Panel Mount, Rear |
| mechanické Life | - |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Ochrana proti vniknutí | - |
| Osvětlení napětí (nominální) | - |
| Osvětlení Type, Color | - |
| Funkce | - |
| elektrická životnost | 250,000 Cycles |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | 250mA (AC) |
| Barva - Pohon / Cap | Red |
| Obvod | SPDT |
| Číslo základního produktu | 46-102 |
| Pohon Type | Round, Button |
| Pohon Značení | No Marking |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.50.9031 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Grayhill Inc. 46-102 RED.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | 46-101 RED | 46-101 RED-EW | 46-101 RED-E | 46-101 BLK-EW |
| Výrobce | Grayhill Inc. | Grayhill Inc. | Grayhill Inc. | Grayhill Inc. |
| Pohon Type | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| přepínač Funkce | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Série | - | - | - | - |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| mechanické Life | - | - | - | - |
| Obvod | - | - | - | - |
| styl koncovky | - | - | - | - |
| Osvětlení Type, Color | - | - | - | - |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Pohon Značení | - | - | - | - |
| Ochrana proti vniknutí | - | - | - | - |
| elektrická životnost | - | - | - | - |
| Typ | - | - | - | - |
| Barva - Pohon / Cap | - | - | - | - |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | - | - | - | - |
| Panelového výřezu Rozměry | - | - | - | - |
| Napìtí - AC | - | - | - | - |
| Osvětlení napětí (nominální) | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy 46-102 RED PDF a dokumentaci Grayhill Inc. pro 46-102 RED - Grayhill Inc..
46-102-A-01Grayhill Inc.SWITCH PUSH SPDT 0.25A 115V
46-11-1020-9005Parker ChomericsCHO-MUTE 9005 SILICONE EMI ABSOR
46-05-09-502-07Grayhill Inc.SWITCH PUSH DPDT 0.25A 115V
46-102-A-04Grayhill Inc.SWITCH PUSH SPDT 0.25A 115V
46-101 RED-EGrayhill Inc.SWITCH PUSH SPDT 0.25A 115V
46-102-A-06Grayhill Inc.SWITCH PUSH SPDT 0.25A 115V
46-102-A-05Grayhill Inc.SWITCH PUSH SPDT 0.25A 115V
46-102-A-07Grayhill Inc.SWITCH PUSH SPDT 0.25A 115V
46-11-1020-9025Parker ChomericsCHO-MUTE 9025 SILICONE EMI ABSOR
46-1-5-50-07-EWGrayhill Inc.SWITCH PUSH SPDT 0.25A 115V
46-102-A-03Grayhill Inc.SWITCH PUSH SPDT 0.25A 115V
46-101 RED-EWGrayhill Inc.SWITCH PUSH SPDT 0.25A 115V
46-05-09-502-06Grayhill Inc.SWITCH PUSH DPDT 0.25A 115VVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.