- Jess***Jones
- 2026/04/17
Návrhové zdroje
BB Series Product Spec.pdfInformace o životním prostředí
GCT EMEA LTD RoHS, REACH, TSCA, CA Prop65.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.449 | $0.45 |
| 200+ | $0.179 | $35.80 |
| 500+ | $0.173 | $86.50 |
| 1000+ | $0.171 | $171.00 |
Technické specifikace FFC2B28-06-G
Technické specifikace GCT - FFC2B28-06-G, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako GCT - FFC2B28-06-G
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | GCT |
| napìtí | 30V |
| Ukončení | Solder |
| Série | FFC2B28 |
| stoupání | 0.020" (0.50mm) |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Provozní teplota | -25°C ~ 85°C |
| Počet poloh | 6 |
| Typ montáže | Surface Mount, Right Angle |
| páření cykly | 20 |
| Materiál hořlavosti Rating | UL94 V-0 |
| zamykacím | Flip Lock, Backlock |
| Materiál krytu | Thermoplastic |
| pouzdro Color | Natural |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výška nad Board | 0.039" (1.00mm) |
| Plochý typ Flex | FFC, FPC |
| Funkce | Solder Retention |
| Konektory FFC, FCB Tloušťka | 0.30mm |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | 0.2A |
| Materiál kontaktu | Copper Alloy |
| Kontakt Finish Tloušťka | Flash |
| Kontakt Finish | Gold |
| Typ konektoru / kontaktu | Contacts, Top and Bottom |
| Kabel na jednom konci | Tapered |
| Číslo základního produktu | FFC2B28 |
| Pohon Materiál | Thermoplastic |
| Pohon Color | Black |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako GCT FFC2B28-06-G.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | FFC2B28-04-G | FFC2B28-16-G | FFC2B28-10-G | FFC2B28-20-G |
| Výrobce | GCT | GCT | GCT | GCT |
| Ukončení | - | - | - | - |
| pouzdro Color | - | - | - | - |
| Typ konektoru / kontaktu | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Výška nad Board | - | - | - | - |
| zamykacím | - | - | - | - |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Pohon Color | - | - | - | - |
| Počet poloh | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Kabel na jednom konci | - | - | - | - |
| Kontakt Finish | - | - | - | - |
| Plochý typ Flex | - | - | - | - |
| Pohon Materiál | - | - | - | - |
| Konektory FFC, FCB Tloušťka | - | - | - | - |
| Kontakt Finish Tloušťka | - | - | - | - |
| stoupání | - | - | - | - |
| Materiál krytu | - | - | - | - |
| napìtí | - | - | - | - |
| páření cykly | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | - | - | - | - |
| Materiál kontaktu | - | - | - | - |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Série | - | - | - | - |
| Materiál hořlavosti Rating | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy FFC2B28-06-G PDF a dokumentaci GCT pro FFC2B28-06-G - GCT.
FFC2B27-20-GGCTCONN FFC FPC 20POS 0.5MM R/A
FFC2B27-24-GGCTCONN FFC FPC 24POS 0.5MM R/A
FFC2B27-26-GGCTCONN FFC FPC 26POS 0.5MM R/A
FFC2B27-08-GGCTCONN FFC FPC 8POS 0.5MM R/A
FFC2B27-30-GGCTCONN FFC FPC 30POS 0.5MM R/A
FFC2B27-40-GGCTCONN FFC FPC 40POS 0.5MM R/A
FFC2B27-10-GGCTCONN FFC FPC 10POS 0.5MM R/AVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.