- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheety
PDTB113E.pdfTechnické specifikace PDTB113ES,126
Technické specifikace NXP Semiconductors / Freescale - PDTB113ES,126, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako NXP Semiconductors / Freescale - PDTB113ES,126
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | NXP Semiconductors |
| Napětí - kolektoru emitoru Breakdown (Max) | 50V |
| VCE Saturation (Max) @ IB, IC | 300mV @ 2.5mA, 50mA |
| Transistor Type | PNP - Pre-Biased |
| Dodavatel zařízení Package | TO-92-3 |
| Série | - |
| Resistor - emitorová základna (R2) | 1 kOhms |
| Rezistor - základna (R1) | 1 kOhms |
| Power - Max | 500mW |
| Obal | Tape & Box (TB) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Paket / krabice | TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) (Formed Leads) |
| Ostatní jména | 934059144126 PDTB113ES AMO PDTB113ES AMO-ND |
| Typ montáže | Through Hole |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Detailní popis | Pre-Biased Bipolar Transistor (BJT) PNP - Pre-Biased 50V 500mA 500mW Through Hole TO-92-3 |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce | 33 @ 50mA, 5V |
| Aktuální - sběratel Cutoff (Max) | 500nA |
| Proud - Collector (Ic) (Max) | 500mA |
| Číslo základní části | PDTB113 |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Bez olova / V souladu RoHS |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako NXP Semiconductors / Freescale PDTB113ES,126.
| Atribut produktu | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | PDTB113EK,115 | PDTB113ET,215 | PDTB113ZK,115 | PDTB113EQAZ |
| Výrobce | NXP Semiconductors / Freescale | Nexperia USA Inc. | NXP Semiconductors / Freescale | Nexperia USA Inc. |
| Ostatní jména | - | - | - | - |
| Transistor Type | - | - | - | - |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce | - | - | - | - |
| Detailní popis | - | - | - | - |
| Power - Max | - | - | - | - |
| Napětí - kolektoru emitoru Breakdown (Max) | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Stav volného vedení / RoHS | - | - | - | - |
| Obal | - | - | - | - |
| Rezistor - základna (R1) | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Série | - | - | - | - |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Aktuální - sběratel Cutoff (Max) | - | - | - | - |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | - | - | - | - |
| VCE Saturation (Max) @ IB, IC | - | - | - | - |
| Číslo základní části | - | - | - | - |
| Resistor - emitorová základna (R2) | - | - | - | - |
| Proud - Collector (Ic) (Max) | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy PDTB113ES,126 PDF a dokumentaci NXP Semiconductors / Freescale pro PDTB113ES,126 - NXP Semiconductors / Freescale.
PDTA144WULUMILEDS
PDTB113ET,215Nexperia USA Inc.TRANS PREBIAS PNP 50V TO236AB
PDTB113ETLUMILEDS
PDTA323TKLUMILEDS
PDTB113ZKLUMILEDSVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.