- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
MPC850 PowerQUICC.pdfPCN zastarávání/ EOL
Cylindrical Battery Holders.pdfTechnické specifikace MPC850CZQ50BU
Technické specifikace NXP USA Inc. - MPC850CZQ50BU, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako NXP USA Inc. - MPC850CZQ50BU
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | NXP Semiconductors |
| Napětí - I / O | 3.3V |
| USB | USB 1.x (1) |
| Dodavatel zařízení Package | 256-PBGA (23x23) |
| Rychlost | 50MHz |
| Série | MPC8xx |
| Bezpečnostní funkce | - |
| SATA | - |
| Řadiče RAM | DRAM |
| Paket / krabice | 256-BBGA |
| Balík | Tray |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Provozní teplota | -40°C ~ 95°C (TA) |
| Počet šířky jader / sběrnice | 1 Core, 32-Bit |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Grafické zrychlení | No |
| Ethernet | 10Mbps (1) |
| Ovládací prvky displeje a rozhraní | - |
| core | MPC8xx |
| Koprocesory / DSP | Communications; CPM |
| Číslo základního produktu | MPC85 |
| Další rozhraní | HDLC/SDLC, I²C, IrDA, PCMCIA-ATA, TDM, UART/USART |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | RoHS neodpovídá |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | 5A991B4B |
| HTSUS | 8542.31.0001 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako NXP USA Inc. MPC850CZQ50BU.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | MPC850CZQ50BUR2 | MPC850DECZQ50BU | MPC850DECVR50BU | MPC850CVR50BU |
| Výrobce | NXP USA Inc. | NXP USA Inc. | NXP USA Inc. | NXP USA Inc. |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Ethernet | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Počet šířky jader / sběrnice | - | - | - | - |
| Rychlost | - | - | - | - |
| SATA | - | - | - | - |
| core | - | - | - | - |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Řadiče RAM | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Koprocesory / DSP | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Grafické zrychlení | - | - | - | - |
| Bezpečnostní funkce | - | - | - | - |
| Další rozhraní | - | - | - | - |
| Ovládací prvky displeje a rozhraní | - | - | - | - |
| Napětí - I / O | - | - | - | - |
| USB | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy MPC850CZQ50BU PDF a dokumentaci NXP USA Inc. pro MPC850CZQ50BU - NXP USA Inc..
Vaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.