- Jess***Jones
- 2026/04/17
Technické specifikace RURD4120S9A
Technické specifikace Fairchild Semiconductor - RURD4120S9A, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Fairchild Semiconductor - RURD4120S9A
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Fairchild (onsemi) |
| Napětí - Forward (VF) (Max) @-li | 2.1 V @ 4 A |
| Napětí - DC Reverse (Vr) (Max) | 1200 V |
| Technika | Standard |
| Dodavatel zařízení Package | TO-252, (D-Pak) |
| Rychlost | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Série | - |
| Reverse Time Recovery (TRR) | 90 ns |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Paket / krabice | TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 |
| Balík | Bulk |
| Provozní teplota - spojení | -65°C ~ 175°C |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Proud - zpìtný únikový @ Vr | 100 µA @ 1200 V |
| Proud - Průměrná Rektifikova (Io) | 4A |
| Kapacitní @ Vr, F | - |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| ECCN | EAR99 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Fairchild Semiconductor RURD4120S9A.
| Atribut produktu | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | RURD4120S9A | RURD4120S9A-SB82080 | RURD4120S9A-F085 | RURD420S |
| Výrobce | onsemi | Fairchild Semiconductor | onsemi | Harris Corporation |
| Technika | - | - | - | - |
| Proud - zpìtný únikový @ Vr | - | - | - | - |
| Napětí - Forward (VF) (Max) @-li | - | - | - | - |
| Reverse Time Recovery (TRR) | - | - | - | - |
| Kapacitní @ Vr, F | - | - | - | - |
| Napětí - DC Reverse (Vr) (Max) | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Provozní teplota - spojení | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Série | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Rychlost | - | - | - | - |
| Proud - Průměrná Rektifikova (Io) | - | - | - | - |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
RURD415SHarris CorporationDIODE GEN PURP 150V 4A TO252
RURD3060
RURD3050Harris CorporationRECTIFIER DIODE, 30A, 500V
RURD420CHarris CorporationRECTIFIER, AVALANCHE, 1 PHASE, 4
RURD420CCHarris CorporationRECTIFIER, AVALANCHE, 1 PHASE, 4
RURD420SHarris CorporationRECTIFIER DIODE, AVALANCHE, 1 PH
RURD410SHARRIS
RURD410Harris CorporationDIODE AVALANCHE 100V 4A I-PAK
RURD3040Harris CorporationRECTIFIER DIODE, 30A, 400V
RURD3090Harris CorporationRECTIFIER DIODE, 30A, 900V
RURD3070Harris CorporationRECTIFIER DIODE, 30A, 700V
RURD3080Harris CorporationRECTIFIER DIODE, 30A, 800VVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.