- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Chcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.335 | $0.34 |
| 200+ | $0.13 | $26.00 |
| 500+ | $0.126 | $63.00 |
| 1000+ | $0.123 | $123.00 |
Technické specifikace HMHA281R2V
Technické specifikace Fairchild Semiconductor - HMHA281R2V, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Fairchild Semiconductor - HMHA281R2V
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Fairchild (onsemi) |
| Napětí - Výstup (Max) | 80V |
| Napětí - Izolace | 3750Vrms |
| Napětí - vpřed (Vf) (typ) | 1.3V (Max) |
| VCE Saturation (Max) | 400mV |
| Čas zapnutí / vypnutí (typ) | - |
| Dodavatel zařízení Package | 4-Mini-Flat |
| Série | - |
| Doba vzestupu / pádu (typ) | 3µs, 3µs |
| Paket / krabice | 4-SOIC (0.173", 4.40mm Width) |
| Balík | Bulk |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Typ výstupu | Transistor |
| Provozní teplota | -55°C ~ 100°C |
| Počet kanálů | 1 |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Typ vstupu | DC |
| Aktuální Přenos Ratio (Min) | 50% @ 5mA |
| Aktuální Přenos Ratio (Max) | 600% @ 5mA |
| Aktuální - Výstup / Channel | 50mA |
| Proud - DC dopředu (pokud) (Max) | 50 mA |
| Číslo základního produktu | HMHA281 |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8541.49.8000 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Fairchild Semiconductor HMHA281R2V.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | HMHA281R2V | HMHA281R2_F132 | HMHA281R2 | HMHA281R4V |
| Výrobce | onsemi | onsemi | onsemi | onsemi |
| Napětí - vpřed (Vf) (typ) | - | - | - | - |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Napětí - Výstup (Max) | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Aktuální Přenos Ratio (Min) | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Čas zapnutí / vypnutí (typ) | - | - | - | - |
| Aktuální Přenos Ratio (Max) | - | - | - | - |
| Typ vstupu | - | - | - | Differential |
| VCE Saturation (Max) | - | - | - | - |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Napětí - Izolace | - | - | - | - |
| Typ výstupu | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| Počet kanálů | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Proud - DC dopředu (pokud) (Max) | - | - | - | - |
| Doba vzestupu / pádu (typ) | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Aktuální - Výstup / Channel | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
HMHA280R1FSCVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.