- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Technické specifikace HGTP14N36G3VL
Technické specifikace Fairchild Semiconductor - HGTP14N36G3VL, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Fairchild Semiconductor - HGTP14N36G3VL
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Fairchild (onsemi) |
| Napětí - kolektoru emitoru Breakdown (Max) | 390 V |
| VCE (o) (Max) @ VGE, Ic | 2.2V @ 5V, 14A |
| Zkušební podmínky | - |
| Td (zapnuto / vypnuto) při 25 ° C | - |
| přepínání energie | - |
| Dodavatel zařízení Package | TO-220AB |
| Série | - |
| Power - Max | 100 W |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Paket / krabice | TO-220-3 |
| Balík | Bulk |
| Provozní teplota | -40°C ~ 175°C (TJ) |
| Typ montáže | Through Hole |
| Typ vstupu | Logic |
| Typ IGBT | Trench |
| Gate Charge | 24 nC |
| Proud - Collector (Ic) (Max) | 18 A |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Fairchild Semiconductor HGTP14N36G3VL.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | HGTP14N44G3VL | HGTP14N0FVLR4600 | HGTP12N60C3R | HGTP12N60C3D |
| Výrobce | Fairchild Semiconductor | Harris Corporation | Harris Corporation | onsemi |
| VCE (o) (Max) @ VGE, Ic | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Napětí - kolektoru emitoru Breakdown (Max) | - | - | - | - |
| Power - Max | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| přepínání energie | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Typ vstupu | - | - | - | Differential |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Gate Charge | - | - | - | - |
| Proud - Collector (Ic) (Max) | - | - | - | - |
| Zkušební podmínky | - | - | - | - |
| Td (zapnuto / vypnuto) při 25 ° C | - | - | - | - |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Typ IGBT | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
HGTP12N60B3DIntersil (Renesas Electronics Corporation)
HGTP12N60A4 12N60A4FSC
HGTP14N0FVLR4600Harris CorporationHGTP14N0FVLR4600
HGTP15N40E1Harris Corporation15A, 400V, N-CHANNEL IGBT
HGTP15N50E1Harris Corporation15A, 500V, N-CHANNEL IGBT
HGTP15N50C1Harris Corporation15A, 500V, N-CHANNEL IGBT
HGTP15N40C1Harris Corporation15A, 400V, N-CHANNEL IGBT
HGTP12N60C3RHarris Corporation24A, 600V N-CHANNEL IGBTVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.