- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Chcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $1.983 | $1.98 |
| 200+ | $0.768 | $153.60 |
| 500+ | $0.741 | $370.50 |
| 1000+ | $0.727 | $727.00 |
Technické specifikace FST16232MEAX
Technické specifikace Fairchild Semiconductor - FST16232MEAX, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Fairchild Semiconductor - FST16232MEAX
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Fairchild (onsemi) |
| Napájecí napětí Zdroj | Single Supply |
| Napětí - Supply | 4V ~ 5.5V |
| Typ | Multiplexer/Demultiplexer |
| Dodavatel zařízení Package | 56-SSOP |
| Série | - |
| Paket / krabice | 56-BSSOP (0.295", 7.50mm Width) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Balík | Bulk |
| Provozní teplota | -40°C ~ 85°C |
| Typ montáže | Surface Mount |
| nezávislými okruhy | 1 |
| Aktuální - Výstup High, Low | - |
| Obvod | 16 x 1:2 |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Dosáhnout stavu | Vendor Undefined |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Fairchild Semiconductor FST16232MEAX.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | FST16233MEAX | FST16232MEA | FST16232MTDX | FST16233MEA |
| Výrobce | onsemi | Fairchild Semiconductor | onsemi | onsemi |
| Napájecí napětí Zdroj | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Obvod | - | - | - | - |
| Aktuální - Výstup High, Low | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Napětí - Supply | - | - | - | - |
| Typ | - | - | - | - |
| nezávislými okruhy | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
FST16230DMicrosemi CorporationDIODE MODULE 30V TO249
FST16230AMicrosemi CorporationDIODE MODULE 30V TO249
FST16230Microsemi CorporationDIODE MODULE 30V TO249
FST16233PETBO
FST16213ZNSVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.