- Jess***Jones
- 2026/04/17
Technické specifikace FPF2498BUCX
Technické specifikace Fairchild Semiconductor - FPF2498BUCX, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Fairchild Semiconductor - FPF2498BUCX
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Fairchild (onsemi) |
| Napětí - Supply (Vcc / Vdd) | Not Required |
| Napětí - Load | 3.5V ~ 12V |
| Typ přepínače | General Purpose |
| Dodavatel zařízení Package | 6-WLCSP (1.23x0.88) |
| Série | - |
| Rds On (typ) | 80mOhm |
| Ratio - Vstup: Výstup | 1:1 |
| Paket / krabice | 6-UFBGA, WLCSP |
| Balík | Bulk |
| Typ výstupu | P-Channel |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Konfigurace výstupu | High Side |
| Provozní teplota | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Počet výstupů | 1 |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Rozhraní | On/Off |
| Typ vstupu | Non-Inverting |
| Funkce | Slew Rate Controlled, Status Flag |
| Ochrana proti poruchám | Over Temperature, Over Voltage, Reverse Current, UVLO |
| Proud - výstup (Max) | 1.7A |
| Číslo základního produktu | FPF2498 |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Fairchild Semiconductor FPF2498BUCX.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | FPF2498BUCX | FPF2495BUCX | FPF2495CUCX | FPF2496UCX |
| Výrobce | onsemi | onsemi | onsemi | onsemi |
| Ratio - Vstup: Výstup | - | - | - | - |
| Konfigurace výstupu | - | - | - | - |
| Typ výstupu | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| Napětí - Supply (Vcc / Vdd) | - | - | - | - |
| Rozhraní | - | - | - | - |
| Proud - výstup (Max) | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Počet výstupů | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Typ přepínače | - | - | - | - |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Typ vstupu | - | - | - | Differential |
| Ochrana proti poruchám | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Napětí - Load | - | - | - | - |
| Rds On (typ) | - | - | - | - |
Vaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.