- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Datasheets
Cylindrical Battery Holders.pdfPCN zastarávání/ EOL
Cylindrical Battery Holders.pdfTechnické specifikace XR81112TR-F
Technické specifikace MaxLinear, Inc. - XR81112TR-F, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako MaxLinear, Inc. - XR81112TR-F
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Exar (MaxLinear) |
| Napětí - Supply | 2.375V ~ 3.465V |
| Dodavatel zařízení Package | 12-QFN (3x3) |
| Série | - |
| Ratio - Vstup: Výstup | 1:1 |
| Paket / krabice | 12-VFQFN Exposed Pad |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| PLL | Yes |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výstup | LVCMOS, LVDS, LVPECL |
| Provozní teplota | -40°C ~ 85°C |
| Počet okruhů | 1 |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Vstup | Crystal |
| Frekvence - Max | 1.5GHz |
| Dělič / multiplikátor | Yes/No |
| Diferenciál - Vstup: Výstup | No/Yes |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako MaxLinear, Inc. XR81112TR-F.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | XR81111-CA04TR-F | XR81102-CA02TR-F | XR81411TR-F | XR81102-F |
| Výrobce | MaxLinear, Inc. | MaxLinear, Inc. | MaxLinear, Inc. | MaxLinear, Inc. |
| Diferenciál - Vstup: Výstup | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Napětí - Supply | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| PLL | - | - | - | - |
| Počet okruhů | - | - | - | - |
| Frekvence - Max | - | - | - | - |
| Vstup | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Dělič / multiplikátor | - | - | - | - |
| Ratio - Vstup: Výstup | - | - | - | - |
| Výstup | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
Stáhněte si datové listy XR81112TR-F PDF a dokumentaci MaxLinear, Inc. pro XR81112TR-F - MaxLinear, Inc..
XR81111-FMaxLinear, Inc.IC CLK SYNTHESIZER LVPECL 10QFN
XR81411-FMaxLinear, Inc.IC CLK SYNTHESIZER QUAD 45LGA
XR81102-FMaxLinear, Inc.IC CLK SYNTHESIZER 8TSSOP
XR82C684CJ-0A-EVBMaxLinear, Inc.EVAL BOARD FOR XR82C684 68PLCC
XR82C684CJ/44-FMaxLinear, Inc.IC UART CMOS QUAD 44PLCC
XR81101EVBMaxLinear, Inc.EVAL BOARD CMOS OUTPUT CLOCK 8LD
XR81411TR-FMaxLinear, Inc.IC CLK SYNTHESIZER QUAD 45LGA
XR82C684CJExar (MaxLinear)
XR82C684CJ/44-0A-EBMaxLinear, Inc.EVAL BOARD FOR XR82C684 44PLCC
XR81111EVBMaxLinear, Inc.EVAL BOARD LVPECL OUTPUT CLOCK 1
XR81102EVBMaxLinear, Inc.EVAL BOARD LVPECL OUTPUT CLOCK 8
XR82C684CJ/44XRVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.