- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
Cylindrical Battery Holders.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.421 | $0.42 |
| 10+ | $0.343 | $3.43 |
| 30+ | $0.304 | $9.12 |
| 100+ | $0.266 | $26.60 |
| 500+ | $0.242 | $121.00 |
| 1000+ | $0.23 | $230.00 |
Technické specifikace SP2526A-2EN-L/TR
Technické specifikace MaxLinear, Inc. - SP2526A-2EN-L/TR, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako MaxLinear, Inc. - SP2526A-2EN-L/TR
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Exar (MaxLinear) |
| Napětí - Supply (Vcc / Vdd) | Not Required |
| Napětí - Load | 3V ~ 5.5V |
| Typ přepínače | USB Switch |
| Dodavatel zařízení Package | 8-SOIC |
| Série | - |
| Rds On (typ) | 110mOhm |
| Ratio - Vstup: Výstup | 1:2 |
| Paket / krabice | 8-SOIC (0.154', 3.90mm Width) |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Typ výstupu | N-Channel |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Konfigurace výstupu | High Side |
| Provozní teplota | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Počet výstupů | 2 |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Rozhraní | On/Off |
| Typ vstupu | Non-Inverting |
| Funkce | Status Flag |
| Ochrana proti poruchám | Current Limiting (Fixed), Over Temperature, UVLO |
| Proud - výstup (Max) | 600mA |
| Číslo základního produktu | SP2526 |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | RoHS kompatibilní |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 3 (168 Hours) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako MaxLinear, Inc. SP2526A-2EN-L/TR.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | SP2526A-2EN-L/TR | SP2526A-1EN-L/TR | SP2526A-2EN-L | SP2526A-1EN-L |
| Výrobce | MaxLinear, Inc. | MaxLinear, Inc. | MaxLinear, Inc. | MaxLinear, Inc. |
| Konfigurace výstupu | High Side | High Side | High Side | High Side |
| Rozhraní | On/Off | On/Off | On/Off | On/Off |
| Paket / krabice | 8-SOIC (0.154', 3.90mm Width) | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) | 8-SOIC (0.154', 3.90mm Width) | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Napětí - Load | 3V ~ 5.5V | 3V ~ 5.5V | 3V ~ 5.5V | 3V ~ 5.5V |
| Počet výstupů | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Typ výstupu | N-Channel | N-Channel | N-Channel | N-Channel |
| Ratio - Vstup: Výstup | 1:2 | 1:2 | 1:2 | 1:2 |
| Provozní teplota | -40°C ~ 85°C (TA) | -40°C ~ 85°C (TA) | -40°C ~ 85°C (TA) | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Typ přepínače | USB Switch | USB Switch | USB Switch | USB Switch |
| Proud - výstup (Max) | 600mA | 600mA | 600mA | 600mA |
| Napětí - Supply (Vcc / Vdd) | Not Required | Not Required | Not Required | Not Required |
| Ochrana proti poruchám | Current Limiting (Fixed), Over Temperature, UVLO | Current Limiting (Fixed), Over Temperature, UVLO | Current Limiting (Fixed), Over Temperature, UVLO | Current Limiting (Fixed), Over Temperature, UVLO |
| Rds On (typ) | 110mOhm | 110mOhm | 110mOhm | 110mOhm |
| Typ vstupu | Non-Inverting | Non-Inverting | Non-Inverting | Non-Inverting |
| Dodavatel zařízení Package | 8-SOIC | 8-SOIC | 8-SOIC | 8-SOIC |
| Číslo základního produktu | SP2526 | SP2526 | SP2526 | SP2526 |
| Balík | Tape & Reel (TR) | Tape & Reel (TR) | Tube | Tube |
| Série | - | - | - | - |
| Typ montáže | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount |
| Funkce | Status Flag | Status Flag | Status Flag | Status Flag |
Stáhněte si datové listy SP2526A-2EN-L/TR PDF a dokumentaci MaxLinear, Inc. pro SP2526A-2EN-L/TR - MaxLinear, Inc..
SP2526A-2ESIPEX
SP2541-30D3GRENERGY
SP2568-P7GPEnergy Pass
SP2526A-1ESIPEX
SP2526A-2EN/TRSIPEX
SP2538CSP
SP2526A-1EN-LTRSIPEX
SP2566-Q9GRENERGY
SP2526DS23RGSYNC
SP2526A-1ENSIPEX
SP2538CS
SP2526A-1EN/TRSIPEX
SP2566-10Q9GTPARTIALVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.