- Jess***Jones
- 2026/04/17
Chcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $11.173 | $11.17 |
Technické specifikace TG-5510CA-74N 54.0000M0
Technické specifikace EPSON - TG-5510CA-74N 54.0000M0, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako EPSON - TG-5510CA-74N 54.0000M0
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Epson |
| Napětí - Supply | 3.3V |
| Typ | TCXO |
| Spread Spectrum šířky pásma | - |
| Velikost / Rozměry | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Série | TG-5510CA |
| hodnocení | - |
| Paket / krabice | 10-SMD, No Lead |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Výstup | CMOS |
| Provozní teplota | -40°C ~ 85°C |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Typ montáže | Surface Mount |
| Výška - Sedící (Max) | 0.067" (1.70mm) |
| Funkce | Enable/Disable |
| Frekvenční stabilita | ±28ppm |
| Frekvence | 54 MHz |
| Proud - Supply (Max) | 10mA |
| Proud - Supply (Vypnout) (Max) | - |
| Základní rezonátor | Crystal |
| Číslo základního produktu | TG-5510CA |
| Rozsah absolutního zatažení (APR) | - |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8541.60.0080 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako EPSON TG-5510CA-74N 54.0000M0.
| Atribut produktu | ![]() |
|
|---|---|---|
| Part Number | TG-5510CA-74N 54.0000M0 | AC0603FR-072R43L |
| Výrobce | EPSON | YAGEO |
| hodnocení | - | AEC-Q200 |
| Číslo základního produktu | TG-5510CA | - |
| Spread Spectrum šířky pásma | - | - |
| Typ | TCXO | - |
| Velikost / Rozměry | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| Paket / krabice | 10-SMD, No Lead | 0603 (1608 Metric) |
| Základní rezonátor | Crystal | - |
| Proud - Supply (Vypnout) (Max) | - | - |
| Výstup | CMOS | - |
| Provozní teplota | -40°C ~ 85°C | -55°C ~ 155°C |
| Frekvence | 54 MHz | - |
| Rozsah absolutního zatažení (APR) | - | - |
| Funkce | Enable/Disable | - |
| Proud - Supply (Max) | 10mA | - |
| Série | TG-5510CA | AC |
| Výška - Sedící (Max) | 0.067" (1.70mm) | 0.022" (0.55mm) |
| Frekvenční stabilita | ±28ppm | - |
| Balík | Tape & Reel (TR) | Tape & Reel (TR) |
| Typ montáže | Surface Mount | - |
| Napětí - Supply | 3.3V | - |
Vaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.