- Jess***Jones
- 2026/04/17
Chcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $4.358 | $4.36 |
| 200+ | $1.74 | $348.00 |
| 500+ | $1.681 | $840.50 |
| 1000+ | $1.652 | $1,652.00 |
Technické specifikace TG-5510CA-03N 25.6000M0
Technické specifikace EPSON - TG-5510CA-03N 25.6000M0, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako EPSON - TG-5510CA-03N 25.6000M0
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Epson |
| Napětí - Supply | 3.3V |
| Typ | TCXO |
| Spread Spectrum šířky pásma | - |
| Velikost / Rozměry | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Série | TG-5510CA |
| hodnocení | - |
| Paket / krabice | 10-SMD, No Lead |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Výstup | CMOS |
| Provozní teplota | -40°C ~ 85°C |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Typ montáže | Surface Mount |
| Výška - Sedící (Max) | 0.067" (1.70mm) |
| Funkce | Enable/Disable |
| Frekvenční stabilita | ±28ppm |
| Frekvence | 25.6 MHz |
| Proud - Supply (Max) | 7mA |
| Proud - Supply (Vypnout) (Max) | - |
| Základní rezonátor | Crystal |
| Číslo základního produktu | TG-5510CA |
| Rozsah absolutního zatažení (APR) | - |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8541.60.0080 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako EPSON TG-5510CA-03N 25.6000M0.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
|
|---|---|---|---|---|
| Part Number | TG-5510CA-09N 20.0000M0 | TG-5510CA-80N 48.0000M0 | TG-5500CA-31N 20.0000M0 | TG-5510CA-74N 54.0000M0 |
| Výrobce | EPSON | EPSON | EPSON | EPSON |
| Frekvenční stabilita | - | - | - | - |
| Typ | - | - | - | - |
| Výstup | - | - | - | - |
| Spread Spectrum šířky pásma | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Proud - Supply (Max) | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Proud - Supply (Vypnout) (Max) | - | - | - | - |
| Napětí - Supply | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Velikost / Rozměry | - | - | - | - |
| Rozsah absolutního zatažení (APR) | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Základní rezonátor | - | - | - | - |
| Funkce | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Výška - Sedící (Max) | - | - | - | - |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Frekvence | - | - | - | - |
| hodnocení | - | - | - | - |
TG-5500CA-97N 50.0000MBEPSONXTAL OSC TCXO 50.0000MHZ SMD
TG-5510CA-78N 49.1520M0EPSONTG-5510CA-78N 49.1520M0: TCXO MH
TG-5510CA-80N 48.0000M0EPSONTG-5510CA-80N 48.0000M0: TCXO MH
TG-5510CA-74N 54.0000M0EPSONTG-5510CA-74N 54.0000M0: TCXO MH
TG-5510CA-76N 30.7200M0EPSONTG-5510CA-76N 30.7200M0: TCXO MH
TG-5510CA-81N 19.2000M0EPSONTG-5510CA-81N 19.2000M0: TCXO MH
TG-5510CA-77N 24.5760M0EPSONTG-5510CA-77N 24.5760M0: TCXO MH
TG-5510CA-09N 20.0000M0EPSONTG-5510CA-09N 20.0000M0: TCXO MH
TG-5510CA-82N 38.4000M0EPSONTG-5510CA-82N 38.4000M0: TCXO MH
TG-5510CA-32N 38.8800M0EPSONTG-5510CA-32N 38.8800M0: TCXO MHVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.