- Jess***Jones
- 2026/04/17
PCN zastarávání/ EOL
Multiple Devices Nov/2020.pdfHTML Datasheet
TG-5500CA, 5501CA Series Datasheet.pdfDatasheets
TG-5500CA, 5501CA Series Datasheet.pdfTechnické specifikace TG-5500CA-67N 40.0000M3
Technické specifikace EPSON - TG-5500CA-67N 40.0000M3, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako EPSON - TG-5500CA-67N 40.0000M3
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Epson |
| Napětí - Supply | 2.7V ~ 5.5V |
| Typ | VCTCXO |
| Velikost / Rozměry | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Série | TG-5500CA |
| hodnocení | - |
| Paket / krabice | 10-SMD, No Lead |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Výstup | CMOS |
| Provozní teplota | -40°C ~ 85°C |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Typ montáže | Surface Mount |
| Výška - Sedící (Max) | 0.067" (1.70mm) |
| Funkce | Enable/Disable |
| Frekvenční stabilita | ±280ppb |
| Frekvence | 40 MHz |
| Proud - Supply (Max) | 6mA |
| Proud - Supply (Vypnout) (Max) | - |
| Základní rezonátor | Crystal |
| Rozsah absolutního zatažení (APR) | - |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako EPSON TG-5500CA-67N 40.0000M3.
| Atribut produktu | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | TG-5500CA-67N 40.0000MB | TG-5500CA-97N 50.0000MB | TG-5500CA-31N 20.0000M3 | TG-5500CA-31N 20.0000M0 |
| Výrobce | EPSON | EPSON | EPSON | EPSON |
| Velikost / Rozměry | - | - | - | - |
| Rozsah absolutního zatažení (APR) | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Základní rezonátor | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Napětí - Supply | - | - | - | - |
| Typ | - | - | - | - |
| Frekvenční stabilita | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Výstup | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Frekvence | - | - | - | - |
| Proud - Supply (Max) | - | - | - | - |
| Funkce | - | - | - | - |
| hodnocení | - | - | - | - |
| Proud - Supply (Vypnout) (Max) | - | - | - | - |
| Výška - Sedící (Max) | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy TG-5500CA-67N 40.0000M3 PDF a dokumentaci EPSON pro TG-5500CA-67N 40.0000M3 - EPSON.
TG-5510CA-32N 38.8800M0EPSONTG-5510CA-32N 38.8800M0: TCXO MH
TG-5510CA-76N 30.7200M0EPSONTG-5510CA-76N 30.7200M0: TCXO MH
TG-5510CA-77N 24.5760M0EPSONTG-5510CA-77N 24.5760M0: TCXO MH
TG-5510CA-74N 54.0000M0EPSONTG-5510CA-74N 54.0000M0: TCXO MH
TG-5500CA-97N 50.0000MBEPSONXTAL OSC TCXO 50.0000MHZ SMD
TG-5510CA-09N 20.0000M0EPSONTG-5510CA-09N 20.0000M0: TCXO MH
TG-5510CA-03N 25.6000M0EPSONTG-5510CA-03N 25.6000M0: TCXO MH
TG-5510CA-78N 49.1520M0EPSONTG-5510CA-78N 49.1520M0: TCXO MHVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.