- Jess***Jones
- 2026/04/17
Chcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $6.272 | $6.27 |
Technické specifikace SG-9101CB-C15PHBCB
Technické specifikace EPSON - SG-9101CB-C15PHBCB, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako EPSON - SG-9101CB-C15PHBCB
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Epson |
| Napětí - Supply | 1.62V ~ 3.63V |
| Typ | XO (Standard) |
| Spread Spectrum šířky pásma | ±1.50%, Center Spread |
| Velikost / Rozměry | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Série | SG-9101 |
| hodnocení | - |
| programovatelný Type | Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) |
| Paket / krabice | 4-SMD, No Lead |
| Balík | Tube |
| Výstup | CMOS |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Provozní teplota | -40°C ~ 105°C |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Výška - Sedící (Max) | 0.051" (1.30mm) |
| Funkce | Enable/Disable |
| Frekvenční stabilita (celkem) | - |
| Frekvenční stabilita | - |
| Proud - Supply (Max) | - |
| Proud - Supply (Vypnout) (Max) | 3.7 mA |
| Základní rezonátor | Crystal |
| K dispozici Frekvenční rozsah | 670 kHz ~ 170 MHz |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako EPSON SG-9101CB-C15PHBCB.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | SG-9101CB-C15PHBBB | SG-9101CB-C15PHBCC | SG-9101CB-C15PHCBA | SG-9101CB-C15PHCCB |
| Výrobce | EPSON | EPSON | EPSON | EPSON |
| Základní rezonátor | - | - | - | - |
| hodnocení | - | - | - | - |
| Napětí - Supply | - | - | - | - |
| K dispozici Frekvenční rozsah | - | - | - | - |
| programovatelný Type | - | - | - | - |
| Funkce | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Frekvenční stabilita | - | - | - | - |
| Výstup | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Proud - Supply (Max) | - | - | - | - |
| Typ | - | - | - | - |
| Frekvenční stabilita (celkem) | - | - | - | - |
| Spread Spectrum šířky pásma | - | - | - | - |
| Proud - Supply (Vypnout) (Max) | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Velikost / Rozměry | - | - | - | - |
| Výška - Sedící (Max) | - | - | - | - |
Vaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.