- Bran***Lewis
- 2026/05/11
PCN zastarávání/ EOL
Mult Devs 15/Jul/2021.pdfTechnické specifikace C-2 60.0020K-P: PB FREE
Technické specifikace EPSON - C-2 60.0020K-P: PB FREE, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako EPSON - C-2 60.0020K-P: PB FREE
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Epson |
| Typ | kHz Crystal (Tuning Fork) |
| Velikost / Rozměry | 0.079" Dia x 0.236" L (2.00mm x 6.00mm) |
| Série | C-2 |
| hodnocení | - |
| Paket / krabice | Cylindrical Can, Radial |
| Balík | Bulk |
| Provozní teplota | -10°C ~ 60°C |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Pracovní režim | Fundamental |
| Typ montáže | Through Hole |
| zátěž kapacitní | - |
| Výška - Sedící (Max) | 0.236" (6.00mm) |
| Frequency Tolerance | ±20ppm |
| Frekvenční stabilita | - |
| Frekvence | 60.002 kHz |
| ESR (Equivalent Resistance Series) | 20 kOhms |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | Not Applicable |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8541.60.0020 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako EPSON C-2 60.0020K-P: PB FREE.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | C-2 60.0020KC-P:PBFREE | C-2 60.0000K-P:PBFREE | C-2 40.0000K-P:PBFREE | C-2 50.0000K-P:PBFREE |
| Výrobce | EPSON | EPSON | EPSON | EPSON |
| Frekvenční stabilita | - | - | - | - |
| zátěž kapacitní | - | - | - | - |
| Frekvence | - | - | - | - |
| ESR (Equivalent Resistance Series) | - | - | - | - |
| Frequency Tolerance | - | - | - | - |
| Typ | - | - | - | - |
| hodnocení | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Pracovní režim | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Výška - Sedící (Max) | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Velikost / Rozměry | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
Stáhněte si datové listy C-2 60.0020K-P: PB FREE PDF a dokumentaci EPSON pro C-2 60.0020K-P: PB FREE - EPSON.
Vaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.