- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Datasheets
C8051F55x, 56x, 57x Datasheet.pdfHTML Datasheet
C8051F55x, 56x, 57x Datasheet.pdfNávrh/specifikace PCN
Datasheet 18/Jan/2023.pdfSestava/původ PCN
Site Change 18/Jan/2022.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $5.989 | $5.99 |
| 250+ | $2.318 | $579.50 |
| 500+ | $2.237 | $1,118.50 |
| 1000+ | $2.196 | $2,196.00 |
Technické specifikace C8051F560-IQ
Technické specifikace Silicon Labs - C8051F560-IQ, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Silicon Labs - C8051F560-IQ
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Energy Micro (Silicon Labs) |
| Napětí - Supply (Vcc / Vdd) | 1.8V ~ 5.25V |
| Dodavatel zařízení Package | 32-QFP (7x7) |
| Rychlost | 50MHz |
| Série | C8051F56x |
| RAM Size | 2.25K x 8 |
| Typ programu Paměť | FLASH |
| Program Memory Size | 32KB (32K x 8) |
| Periferní zařízení | POR, PWM, Temp Sensor, WDT |
| Paket / krabice | 32-LQFP |
| Balík | Tray |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| oscilátor Type | Internal |
| Provozní teplota | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Počet I / O | 25 |
| Typ montáže | Surface Mount |
| EEPROM Velikost | - |
| datové převodníky | A/D 25x12b |
| jádro Velikost | 8-Bit |
| core | 8051 |
| Připojení | SMBus (2-Wire/I²C), CANbus, LINbus, SPI, UART/USART |
| Číslo základního produktu | C8051F560 |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | RoHS kompatibilní |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 3 (168 Hours) |
| ECCN | 3A991A2 |
| HTSUS | 8542.31.0001 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Silicon Labs C8051F560-IQ.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | C8051F560-IQR | C8051F560-IMR | C8051F561-IQR | C8051F560-IM |
| Výrobce | Silicon Labs | Silicon Labs | Silicon Labs | Silicon Labs |
| Periferní zařízení | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Rychlost | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| core | - | - | - | - |
| EEPROM Velikost | - | - | - | - |
| Počet I / O | - | - | - | - |
| Typ programu Paměť | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Napětí - Supply (Vcc / Vdd) | - | - | - | - |
| oscilátor Type | - | - | - | - |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| jádro Velikost | - | - | - | - |
| Program Memory Size | - | - | - | - |
| datové převodníky | - | - | - | - |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| RAM Size | - | - | - | - |
| Připojení | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy C8051F560-IQ PDF a dokumentaci Silicon Labs pro C8051F560-IQ - Silicon Labs.
Vaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.