- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
B82479 Series.pdfInformace o životním prostředí
TDK Electronics RoHS & REACH.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $1.084 | $1.08 |
Technické specifikace B82479A1105M000
Technické specifikace EPCOS - TDK Electronics - B82479A1105M000, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako EPCOS - TDK Electronics - B82479A1105M000
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | EPCOS (TDK) |
| Typ | Drum Core, Wirewound |
| Tolerance | ±20% |
| Dodavatel zařízení Package | - |
| Velikost / Rozměry | 0.730" L x 0.600" W (18.54mm x 15.24mm) |
| stínění | Unshielded |
| Série | B82479A1 |
| hodnocení | - |
| Q @ Freq | - |
| Paket / krabice | Nonstandard |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Provozní teplota | -55°C ~ 150°C |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Materiál - jádro | Ferrite |
| Frekvence indukčnosti - test | 100 kHz |
| indukčnost | 1 mH |
| Výška - Sedící (Max) | 0.280" (7.11mm) |
| Frekvence - Self Resonant | - |
| DC Resistance (DCR) | 1.8Ohm Max |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | 560 mA |
| Aktuální - nasycení (ISAT) | 1A |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.50.4000 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako EPCOS - TDK Electronics B82479A1105M000.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | B82479A1102M000 | B82479A1153M000 | B82479A1103M000 | B82479A1154M000 |
| Výrobce | EPCOS - TDK Electronics | EPCOS - TDK Electronics | EPCOS - TDK Electronics | EPCOS - TDK Electronics |
| Materiál - jádro | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | - | - | - | - |
| Q @ Freq | - | - | - | - |
| hodnocení | - | - | - | - |
| Výška - Sedící (Max) | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Aktuální - nasycení (ISAT) | - | - | - | - |
| DC Resistance (DCR) | - | - | - | - |
| indukčnost | - | - | - | - |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Série | - | - | - | - |
| Velikost / Rozměry | - | - | - | - |
| Typ | - | - | - | - |
| stínění | - | - | - | - |
| Frekvence - Self Resonant | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Frekvence indukčnosti - test | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Tolerance | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy B82479A1105M000 PDF a dokumentaci EPCOS - TDK Electronics pro B82479A1105M000 - EPCOS - TDK Electronics.
B82478A1683MEPCOS - TDK ElectronicsFIXED INDUCTOR SMD
B82478A1474MEPCOS - TDK ElectronicsFIXED INDUCTOR SMD
B82479A1224MEPCOS (TDK)
B82478A1682MEPCOS - TDK ElectronicsFIXED INDUCTOR SMD
B82479A1333MEPCOS (TDK)
B82479A1104MEPCOS (TDK)
B82478A1474MV1EPCOS - TDK ElectronicsFIXED INDUCTOR SMD
B82478A1684MEPCOS - TDK ElectronicsFIXED INDUCTOR SMDVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.