- Jess***Jones
- 2026/04/17
Informace o životním prostředí
EDAC REACH.pdfDatasheets
627-25W3222-3T1 Drawing.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $11.531 | $11.53 |
Technické specifikace 627-25W3222-3T1
Technické specifikace EDAC Inc. - 627-25W3222-3T1, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako EDAC Inc. - 627-25W3222-3T1
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | EDAC Inc. |
| Wire Gauge | - |
| napìtí | 125V |
| Ukončení | Solder Cup |
| Shell Size, Layout Connector | 4 (DC, C) - 25W3 |
| Shell Materiál, Finish | Steel, Tin Plated |
| Série | 627-C |
| Balík | Tray |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C |
| Počet řádků | 2 |
| Počet poloh | 25 (22 + 3 Power) |
| Typ montáže | Free Hanging (In-Line) |
| Materiál hořlavosti Rating | UL94 V-0 |
| Ochrana proti vniknutí | - |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| příruba Feature | Housing/Shell (Unthreaded) |
| Funkce | Grounding Indents, Shielded |
| dielektrikum Materiál | Polyester Thermoplastic |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | 5A, 30A |
| Typ kontaktu | Signal and Power |
| Materiál kontaktu | Copper Alloy |
| Kontaktní formulář | - |
| Kontakt Finish Tloušťka | Flash |
| Kontakt Finish | Gold |
| Typ konektoru | Plug, Male Pins |
| styl konektor | D-Sub, Combo |
| Barva | Black |
| Číslo základního produktu | 627-25W |
| Spacing Spacing | - |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako EDAC Inc. 627-25W3222-3T1.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | 627-25W3222-3TA | 627-25W3222-3N1 | 627-25W3222-2T1 | 627-25W3222-4T1 |
| Výrobce | EDAC Inc. | EDAC Inc. | EDAC Inc. | EDAC Inc. |
| Kontakt Finish Tloušťka | - | - | - | - |
| Počet poloh | - | - | - | - |
| Materiál hořlavosti Rating | - | - | - | - |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Kontaktní formulář | - | - | - | - |
| Ochrana proti vniknutí | - | - | - | - |
| Shell Materiál, Finish | - | - | - | - |
| Shell Size, Layout Connector | - | - | - | - |
| Počet řádků | - | - | - | - |
| dielektrikum Materiál | - | - | - | - |
| příruba Feature | - | - | - | - |
| Barva | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Série | - | - | - | - |
| Spacing Spacing | - | - | - | - |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | - | - | - | - |
| napìtí | - | - | - | - |
| Materiál kontaktu | - | - | - | - |
| Kontakt Finish | - | - | - | - |
| Typ konektoru | - | - | - | - |
| styl konektor | - | - | - | - |
| Ukončení | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Wire Gauge | - | - | - | - |
| Typ kontaktu | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy 627-25W3222-3T1 PDF a dokumentaci EDAC Inc. pro 627-25W3222-3T1 - EDAC Inc..
627-25W3222-3NAEDAC Inc.CONN D-SUB PLUG 25POS SLDR CUP
627-25W3222-2TAEDAC Inc.CONN D-SUB PLUG 25POS SLDR CUP
627-25W3222-2N2EDAC Inc.CONN D-SUB PLUG 25POS SLDR CUP
627-25W3222-2NAEDAC Inc.CONN D-SUB PLUG 25POS SLDR CUP
627-25W3222-4TAEDAC Inc.CONN D-SUB PLUG 25POS SLDR CUP
627-25W3222-4N2EDAC Inc.CONN D-SUB PLUG 25POS SLDR CUP
627-25W3222-4N1EDAC Inc.CONN D-SUB PLUG 25POS SLDR CUP
627-25W3222-2T2EDAC Inc.CONN D-SUB PLUG 25POS SLDR CUP
627-25W3222-3T2EDAC Inc.CONN D-SUB PLUG 25POS SLDR CUP
627-25W3222-3TAEDAC Inc.CONN D-SUB PLUG 25POS SLDR CUP
627-25W3222-4NAEDAC Inc.CONN D-SUB PLUG 25POS SLDR CUP
627-25W3222-4T1EDAC Inc.CONN D-SUB PLUG 25POS SLDR CUP
627-25W3222-5N1EDAC Inc.CONN D-SUB PLUG 25POS SLDR CUP
627-25W3222-2T1EDAC Inc.CONN D-SUB PLUG 25POS SLDR CUP
627-25W3222-2N1EDAC Inc.CONN D-SUB PLUG 25POS SLDR CUP
627-25W3222-3N1EDAC Inc.CONN D-SUB PLUG 25POS SLDR CUP
627-25W3222-4T2EDAC Inc.CONN D-SUB PLUG 25POS SLDR CUP
627-25W3222-3N2EDAC Inc.CONN D-SUB PLUG 25POS SLDR CUPVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.