- Jess***Jones
- 2026/04/17
Informace o životním prostředí
EDAC REACH.pdfDatasheets
395-070-541-107 Drawing.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $17.064 | $17.06 |
Technické specifikace 395-070-541-107
Technické specifikace EDAC Inc. - 395-070-541-107, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako EDAC Inc. - 395-070-541-107
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | EDAC Inc. |
| Řádky ukončení | 1 |
| Ukončení | Wire Wrap |
| Série | 395 |
| Přečtěte Out | Single |
| stoupání | 0.100" (2.54mm) |
| Balík | Box |
| Provozní teplota | -40°C ~ 105°C |
| Počet řádků | 1 |
| Počet poloh / Bay / Row | 70 |
| Počet poloh | 70 |
| Typ montáže | Through Hole |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Materiál - Izolace | Polyester Thermoplastic |
| rod | Female |
| příruba Feature | Flush Mount, Top Opening, Threaded Insert, M3 |
| Funkce | - |
| Typ kontaktu | Cantilever |
| Materiál kontaktu | Copper Alloy |
| Kontakt Finish Tloušťka | 10.0µin (0.25µm) |
| Kontakt Finish | Gold |
| Barva | Black |
| Typ karty | Non Specified - Single Edge |
| Tloušťka karty | 0.054" ~ 0.070" (1.37mm ~ 1.78mm) |
| Číslo základního produktu | 395-070 |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako EDAC Inc. 395-070-541-107.
| Atribut produktu | ![]() |
|
|---|---|---|
| Part Number | 395-070-541-107 | QMQF326P25-2.5B-80.000 |
| Výrobce | EDAC Inc. | Mercury United Electronics, Inc. |
| Funkce | - | - |
| Ukončení | Wire Wrap | - |
| Typ kontaktu | Cantilever | - |
| Přečtěte Out | Single | - |
| Tloušťka karty | 0.054" ~ 0.070" (1.37mm ~ 1.78mm) | - |
| Provozní teplota | -40°C ~ 105°C | -30°C ~ 85°C |
| Materiál kontaktu | Copper Alloy | - |
| rod | Female | - |
| Kontakt Finish | Gold | - |
| Série | 395 | QuikXO |
| Počet poloh / Bay / Row | 70 | - |
| Materiál - Izolace | Polyester Thermoplastic | - |
| Číslo základního produktu | 395-070 | - |
| Typ montáže | Through Hole | Surface Mount |
| stoupání | 0.100" (2.54mm) | - |
| Kontakt Finish Tloušťka | 10.0µin (0.25µm) | - |
| příruba Feature | Flush Mount, Top Opening, Threaded Insert, M3 | - |
| Barva | Black | - |
| Balík | Box | Strip |
| Řádky ukončení | 1 | - |
| Typ karty | Non Specified - Single Edge | - |
| Počet řádků | 1 | - |
| Počet poloh | 70 | - |
Stáhněte si datové listy 395-070-541-107 PDF a dokumentaci EDAC Inc. pro 395-070-541-107 - EDAC Inc..
Vaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.