- Jess***Jones
- 2026/04/17
PCN zastarávání/ EOL
DK OBS NOTICE.pdfDatasheets
345,395 Series Ordering Guide.pdfTechnické specifikace 395-070-540-801
Technické specifikace EDAC Inc. - 395-070-540-801, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako EDAC Inc. - 395-070-540-801
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | EDAC Inc. |
| Ukončení | Wire Wrap |
| Série | 395 |
| Přečtěte Out | Dual |
| stoupání | 0.100" (2.54mm) |
| Balík | Bulk |
| Provozní teplota | -65°C ~ 105°C |
| Počet řádků | 2 |
| Počet poloh / Bay / Row | 35 |
| Počet poloh | 70 |
| Typ montáže | Through Hole |
| Materiál - Izolace | Polyester Thermoplastic |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| rod | Female |
| příruba Feature | - |
| Funkce | - |
| Typ kontaktu | - |
| Materiál kontaktu | Copper, Nickel, Tin Alloy |
| Kontakt Finish Tloušťka | - |
| Kontakt Finish | Gold |
| Barva | Black |
| Typ karty | Non Specified - Dual Edge |
| Tloušťka karty | 0.062" (1.57mm) |
| Číslo základního produktu | 395-070 |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako EDAC Inc. 395-070-540-801.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | 395-070-540-808 | 395-070-540-812 | 395-070-540-804 | 395-070-540-802 |
| Výrobce | EDAC Inc. | EDAC Inc. | EDAC Inc. | EDAC Inc. |
| Ukončení | - | - | - | - |
| Materiál - Izolace | - | - | - | - |
| Barva | - | - | - | - |
| Počet poloh | - | - | - | - |
| Materiál kontaktu | - | - | - | - |
| Počet poloh / Bay / Row | - | - | - | - |
| Přečtěte Out | - | - | - | - |
| Typ kontaktu | - | - | - | - |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Typ karty | - | - | - | - |
| Počet řádků | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| stoupání | - | - | - | - |
| příruba Feature | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Kontakt Finish Tloušťka | - | - | - | - |
| Kontakt Finish | - | - | - | - |
| Tloušťka karty | - | - | - | - |
| rod | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy 395-070-540-801 PDF a dokumentaci EDAC Inc. pro 395-070-540-801 - EDAC Inc..
395-070-540-888EDAC Inc.CONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.100
395-070-540-688EDAC Inc.CONN EDGE SINGLE FML 70POS 0.100
395-070-540-607EDAC Inc.CONN EDGE SINGLE FML 70POS 0.100
395-070-540-804EDAC Inc.CONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.100
395-070-540-807EDAC Inc.CONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.100
395-070-540-803EDAC Inc.CONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.100
395-070-540-603EDAC Inc.CONN EDGE SINGLE FML 70POS 0.100
395-070-540-612EDAC Inc.CONN EDGE SINGLE FML 70POS 0.100
395-070-540-812EDAC Inc.CONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.100
395-070-540-858EDAC Inc.CONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.100
395-070-540-808EDAC Inc.CONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.100
395-070-540-658EDAC Inc.CONN EDGE SINGLE FML 70POS 0.100
395-070-540-608EDAC Inc.CONN EDGE SINGLE FML 70POS 0.100
395-070-540-602EDAC Inc.CONN EDGE SINGLE FML 70POS 0.100
395-070-540-878EDAC Inc.CONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.100
395-070-540-802EDAC Inc.CONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.100
395-070-540-604EDAC Inc.CONN EDGE SINGLE FML 70POS 0.100
395-070-540-678EDAC Inc.CONN EDGE SINGLE FML 70POS 0.100Vaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.