- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Informace o životním prostředí
EDAC REACH.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $16.138 | $16.14 |
Technické specifikace 337-043-559-668
Technické specifikace EDAC Inc. - 337-043-559-668, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako EDAC Inc. - 337-043-559-668
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | EDAC Inc. |
| Řádky ukončení | 1 |
| Ukončení | Wire Wrap |
| Série | 337 |
| Přečtěte Out | Single |
| stoupání | 0.156" (3.96mm) |
| Balík | Box |
| Provozní teplota | -40°C ~ 105°C |
| Počet řádků | 1 |
| Počet poloh / Bay / Row | 43 |
| Počet poloh | 43 |
| Typ montáže | Through Hole, Right Angle |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Materiál - Izolace | Polyester Thermoplastic |
| rod | Female |
| příruba Feature | Top Mount Opening, Threaded Insert, 4-40 |
| Funkce | - |
| Typ kontaktu | Cantilever |
| Materiál kontaktu | Copper Alloy |
| Kontakt Finish Tloušťka | 10.0µin (0.25µm) |
| Kontakt Finish | Gold |
| Barva | Green |
| Typ karty | Non Specified - Single Edge |
| Tloušťka karty | 0.054" ~ 0.070" (1.37mm ~ 1.78mm) |
| Číslo základního produktu | 337-043 |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | Not Applicable |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako EDAC Inc. 337-043-559-668.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | 337-043-559-608 | 337-043-559-658 | 337-043-559-168 | 337-043-559-678 |
| Výrobce | EDAC Inc. | EDAC Inc. | EDAC Inc. | EDAC Inc. |
| Kontakt Finish Tloušťka | - | - | - | - |
| Materiál kontaktu | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| příruba Feature | - | - | - | - |
| rod | - | - | - | - |
| Ukončení | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| stoupání | - | - | - | - |
| Typ kontaktu | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Přečtěte Out | - | - | - | - |
| Kontakt Finish | - | - | - | - |
| Počet řádků | - | - | - | - |
| Řádky ukončení | - | - | - | - |
| Barva | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Počet poloh / Bay / Row | - | - | - | - |
| Materiál - Izolace | - | - | - | - |
| Počet poloh | - | - | - | - |
| Tloušťka karty | - | - | - | - |
| Typ karty | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy 337-043-559-668 PDF a dokumentaci EDAC Inc. pro 337-043-559-668 - EDAC Inc..
Vaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.