- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Chcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $52.413 | $52.41 |
Technické specifikace 8340-F410-K4M4-A8H0-30A
Technické specifikace E-T-A - 8340-F410-K4M4-A8H0-30A, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako E-T-A - 8340-F410-K4M4-A8H0-30A
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | E-T-A |
| Napìtí - DC | 80 V |
| Napìtí - AC | 240 V |
| Série | 8340-F |
| Balík | Bulk |
| Počet pólů | 1 |
| Typ montáže | Panel Mount |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Osvětlení napětí (nominální) | - |
| Osvětlení | None |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | 30A |
| Breaker Typ | Magnetic (Hydraulic Delay) |
| Schválení agentura | CSA C22.2 No 235, GB 17701, IEC 60934, UL1077 |
| Pohon Type | Toggle |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | Not Applicable |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.20.0020 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako E-T-A 8340-F410-K4M4-A8H0-30A.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | 8340-F410-K4M1-A2H0-50A | 8340-F410-K2M2-A3H0-20A | 8340-F410-K4M1-KLH0-40A | 8340-F410-K4K1-ALH142-10A |
| Výrobce | E-T-A | E-T-A | E-T-A | E-T-A |
| Napìtí - DC | - | - | - | - |
| Pohon Type | - | - | - | - |
| Schválení agentura | - | - | - | - |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Osvětlení | - | - | - | - |
| Osvětlení napětí (nominální) | - | - | - | - |
| Breaker Typ | - | - | - | - |
| Počet pólů | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Napìtí - AC | - | - | - | - |
8340-F410-K4M1-KLH0-40AE-T-ACIRC BRKR HYDRAULIC MAGNETIC
8340-F410-K2K1-B2H0-15AE-T-ACIR BRKR MAG 15A 240VAC 80VDC
8340-F410-P1K1-A3H0-5AE-T-ACIR BRKR MAG 5A 240VAC 80VDC
8340-F410-K4K1-ALH142-15AE-T-ACIR BRKR THRM 15A
8340-F410-K4K1-ALH142-10AE-T-ACIR BRKR THRM 10A
8340-F410-K2M2-A3H142-10AE-T-ACIR BRKR THRM 10A
8340-F410-P1F2-A0H142-0.25AE-T-ACIR BRKR MAG 250MA 250VAC/80VDC
8340-F410-P1K1-ALH142-0.15AE-T-ACIRC BRKR HYDRAULIC MAGNETIC
8340-F410-K4M1-A2H0-50AE-T-ACIR BRKR MAG 50A 240VAC 80VDC
8340-F410-P1F1-ANH0-5A-UE-T-ACIRC BRKR HYDRAULIC MAGNETIC
8340-F410-P1K1-ALH0-0.25AE-T-ACIR BRKR MAG 250MA 240VAC 80VDC
8340-F410-P1K1-A3H0-15AE-T-ACIR BRKR MAG 15A 240VAC 80VDC
8340-F410-P1K1-Z3H0-40AE-T-ACIR BRKR THRM 40A
8340-F410-P1F1-KLH142-2A-UE-T-ACIR BRKR THRM 2A
8340-F410-K2K1-B2H0-50AE-T-ACIR BRKR MAG 50A 240VAC 80VDC
8340-F410-K2K1-B2H0-25AE-T-ACIR BRKR MAG 25A 240VAC 80VDC
8340-F410-P1K1-K3H0-8AE-T-ACIR BRKR MAG 8A 240VAC 80VDC
8340-F410-K2M2-A3H0-20AE-T-ACIR BRKR THRM 20AVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.