- Jess***Jones
- 2026/04/17
Další související dokumenty
Cylindrical Battery Holders.pdfPCN zastarávání/ EOL
Cylindrical Battery Holders.pdfHTML Datasheet
Cylindrical Battery Holders.pdfTechnické specifikace 3120-F521-H7T1-W01D-8A
Technické specifikace E-T-A - 3120-F521-H7T1-W01D-8A, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako E-T-A - 3120-F521-H7T1-W01D-8A
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | E-T-A |
| Napìtí - DC | 50 V |
| Napìtí - AC | 250 V |
| Série | 3120-F |
| Balík | Bulk |
| Počet pólů | 2 |
| Typ montáže | Panel Mount |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Osvětlení napětí (nominální) | - |
| Osvětlení | None |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | 8A |
| Breaker Typ | Thermal |
| Schválení agentura | CSA C22.2 No 235, GB 17701, IEC 60934, UL1077 |
| Pohon Type | Rocker |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | Not Applicable |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.20.0020 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako E-T-A 3120-F521-H7T1-W01D-8A.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | 3120-F521-H7T1-W01D-12A | 3120-F521-H7T1-W01D-20A | 3120-F521-H7T1-W01D-10A | 3120-F521-H7T1-W01D-16A |
| Výrobce | E-T-A | E-T-A | E-T-A | E-T-A |
| Schválení agentura | - | - | - | - |
| Breaker Typ | - | - | - | - |
| Napìtí - DC | - | - | - | - |
| Osvětlení napětí (nominální) | - | - | - | - |
| Napìtí - AC | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Počet pólů | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Osvětlení | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | - | - | - | - |
| Pohon Type | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy 3120-F521-H7T1-W01D-8A PDF a dokumentaci E-T-A pro 3120-F521-H7T1-W01D-8A - E-T-A.
3120-F521-H7T1-W02L-20AE-T-ACIR BRKR THRM 20A 250VAC 50VDC
3120-F521-H7T1-W01X-16AE-T-ACIR BRKR THRM 16A 250VAC 50VDC
3120-F51U-P7T1-W19DG2-12AE-T-ACIR BRKR THRM 12A 250VAC 50VDC
3120-F521-H7T1-W01D-16AE-T-ACIR BRKR THRM 16A 250VAC 50VDC
3120-F521-H7T1-W01D-1AE-T-ACIRC BRKR THRM
3120-F521-H7T1-W19AG4-5AE-T-ACIRC BRKR THRM
3120-F521-H7T1-W02D-X3120-U0100M-4AE-T-ACIR BRKR THRM 4A 250VAC 50VDC
3120-F521-H7T1-W01X-10AE-T-ACIR BRKR THRM 10A 250VAC 50VDC
3120-F521-H7T1-W01D-20AE-T-ACIR BRKR THRM 20A 250VAC 50VDC
3120-F521-H7T1-W01D-10AE-T-ACIR BRKR THRM 10A 250VAC 50VDC
3120-F521-H7T1-W01D-12AE-T-ACIR BRKR THRM 12A 250VAC 50VDC
3120-F51U-P7T1-W14X-15AE-T-ACIR BRKR THRM 15A 250VAC 50VDC
3120-F521-H7T1-W02L-X3120-U0203M-20AE-T-ACIR BRKR THRM 20A 250VAC 50VDC
3120-F51U-P7T1-W14X-10AE-T-ACIR BRKR THRM 10A 250VAC 50VDC
3120-F521-H7T1-W19AG4-2.5AE-T-ACIRC BRKR THRM
3120-F521-H7T1-W01D-5AE-T-ACIR BRKR THRM 5A 250VAC 50VDC
3120-F521-H7T1-W02L-X3120-U0203M-10AE-T-ACIR BRKR THRM 10A 250VAC 50VDCVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.