- Jess***Jones
- 2026/04/17
HTML Datasheet
2210-T2 Series Datasheet.pdfDatasheets
2210-T2 Series Datasheet.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $82.29 | $82.29 |
Technické specifikace 2210-T220-K0F2-H231-16A
Technické specifikace E-T-A - 2210-T220-K0F2-H231-16A, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako E-T-A - 2210-T220-K0F2-H231-16A
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | E-T-A |
| Napìtí - DC | 65 V |
| Napìtí - AC | 480 V |
| Série | 2210-T2 |
| Balík | Bulk |
| Počet pólů | 2 |
| Typ montáže | DIN Rail |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Osvětlení napětí (nominální) | - |
| Osvětlení | None |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | 16A |
| Breaker Typ | Thermal Magnetic |
| Schválení agentura | CSA C22.2 No 235, GB 17701, IEC 60934, UL1077 |
| Pohon Type | Lever |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | Not Applicable |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.20.0020 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako E-T-A 2210-T220-K0F2-H231-16A.
| Atribut produktu | ![]() |
|
|---|---|---|
| Part Number | 2210-T220-K0F2-H231-16A | ROX8J1K1 |
| Výrobce | E-T-A | TE Connectivity Passive Product |
| Breaker Typ | Thermal Magnetic | - |
| Schválení agentura | CSA C22.2 No 235, GB 17701, IEC 60934, UL1077 | - |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | 16A | - |
| Napìtí - AC | 480 V | - |
| Osvětlení | None | - |
| Typ montáže | DIN Rail | - |
| Osvětlení napětí (nominální) | - | - |
| Počet pólů | 2 | - |
| Série | 2210-T2 | ROX, Neohm |
| Balík | Bulk | Bulk |
| Pohon Type | Lever | - |
| Napìtí - DC | 65 V | - |
Stáhněte si datové listy 2210-T220-K0F2-H231-16A PDF a dokumentaci E-T-A pro 2210-T220-K0F2-H231-16A - E-T-A.
Vaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.