- Yuki***aka88
- 2026/05/26
PCN zastarávání/ EOL
DK OBS NOTICE.pdfHTML Datasheet
PV8 Series Datasheet.pdfInformace o životním prostředí
E-Switch RoHS 3 Cert.pdfTechnické specifikace PV8F2Y0SSG-344
Technické specifikace E-Switch - PV8F2Y0SSG-344, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako E-Switch - PV8F2Y0SSG-344
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | E-Switch |
| Napìtí - DC | 36 V |
| Typ | Anti-Vandal, Illuminated |
| styl koncovky | Solder, Quick Connect - 0.110" (2.8mm) |
| přepínač Funkce | On-Mom, Off-Mom |
| Série | PV8, LAMB |
| Panelového výřezu Rozměry | Circular - 25.00mm Dia |
| Balík | Bulk |
| Provozní teplota | -20°C ~ 55°C |
| Typ montáže | Panel Mount, Front |
| mechanické Life | 1,000,000 Cycles |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Ochrana proti vniknutí | IP65 - Dust Tight, Water Resistant |
| Osvětlení napětí (nominální) | 12 VDC |
| Osvětlení Type, Color | LED, Blue |
| Funkce | - |
| elektrická životnost | 50,000 Cycles |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | 2A (DC) |
| Barva - Pohon / Cap | Silver |
| Obvod | DPST-NO/NC |
| Číslo základního produktu | PV8F2 |
| Pohon Type | Round, Button, Flush |
| Pohon Značení | No Marking |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.50.9031 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako E-Switch PV8F2Y0SSG-344.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | PV8F2Y0SSG-334-CEPS | PV8F2Y0SSG-334-M03 | PV8F2Y0SS-3K4 | PV8F2Y0SS-3K1-M14 |
| Výrobce | E-Switch | E-Switch | E-Switch | E-Switch |
| Osvětlení napětí (nominální) | - | - | - | - |
| Napìtí - DC | - | - | - | - |
| Pohon Značení | - | - | - | - |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Typ | - | - | - | - |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | - | - | - | - |
| Barva - Pohon / Cap | - | - | - | - |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| mechanické Life | - | - | - | - |
| Ochrana proti vniknutí | - | - | - | - |
| Pohon Type | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| elektrická životnost | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| styl koncovky | - | - | - | - |
| Panelového výřezu Rozměry | - | - | - | - |
| Osvětlení Type, Color | - | - | - | - |
| Obvod | - | - | - | - |
| přepínač Funkce | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
Stáhněte si datové listy PV8F2Y0SSG-344 PDF a dokumentaci E-Switch pro PV8F2Y0SSG-344 - E-Switch.
PV8F2Y1SS-315E-SwitchSWITCH PB DPST-NO/NC 2A 48V
PV8F2Y0SS-3K4E-SwitchSWITCH PUSHBUTTON DPST 2A 36V
PV8FWT011-301-M14E-SwitchSWITCH PB DPST-NO/NC 2A 48V
PV8F2Y0SS-3K1-M14E-SwitchSwitches
PV8FWT0SS-345-M14E-SwitchSWITCH PB DPST-NO/NC 2A 48V
PV8F2Y0SSG-334-CEPSE-SwitchSwitches
PV8F2Y0SS-3H1-M14E-SwitchSWITCH PB DPST-NO/NC 2A 48V
PV8F2Y0SSG-334-M03E-SwitchSWITCH PUSHBUTTON DPST 2A 36V
PV8FWT0SS-344-M14E-SwitchSWITCH PB DPST-NO/NC 2A 48V
PV8F2Y0SS-351E-SwitchSWITCH PUSHBUTTON DPST 2A 36V
PV8F2Y1SS-335E-SwitchSWITCH PUSHBUTTON DPST 2A 48V
PV8F2Y1SS-301E-SwitchSWITCH PB DPST-NO/NC 2A 48V
PV8FWV0SS-301E-SwitchSWITCH PB 4PST-2NO/2NC 2A 48V
PV8F2Y0SS-355E-SwitchSWITCH PB DPST-NO/NC 2A 48VVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.