- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
MMU0102, MMA0204, MMB0207, Professional.pdfHTML Datasheet
MMU0102, MMA0204, MMB0207, Professional.pdfTechnické specifikace MMA02040C3308FB000
Technické specifikace Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components - MMA02040C3308FB000, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components - MMA02040C3308FB000
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Draloric/Vishay |
| Tolerance | ±1% |
| teplotní koeficient | ±50ppm/°C |
| Dodavatel zařízení Package | 0204 |
| Velikost / Rozměry | 0.055" Dia x 0.142" L (1.40mm x 3.60mm) |
| Série | MMA - Professional |
| Režim panel | 3.3 Ohms |
| hodnocení | AEC-Q200 |
| Příkon (W) | 0.4W, 2/5W |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Paket / krabice | MELF, 0204 |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Provozní teplota | -55°C ~ 155°C |
| Počet účastnických ukončení | 2 |
| Výška - Sedící (Max) | - |
| Funkce | Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 |
| Poruchovost | - |
| Složení | Thin Film |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8533.21.0040 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components MMA02040C3308FB000.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | MMA02040C3308FB300 | MMA02040C3309FB000 | MMA02040C3320FB000 | MMA02040C3303FB000 |
| Výrobce | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components |
| Počet účastnických ukončení | - | - | - | - |
| Složení | - | - | - | - |
| Výška - Sedící (Max) | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Tolerance | - | - | - | - |
| Velikost / Rozměry | - | - | - | - |
| teplotní koeficient | - | - | - | - |
| hodnocení | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Poruchovost | - | - | - | - |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Režim panel | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Příkon (W) | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy MMA02040C3308FB000 PDF a dokumentaci Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components pro MMA02040C3308FB000 - Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components.
Vaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.