- Jess***Jones
- 2026/04/17
Datasheets
MKP479 (BFC2479) Series Datasheet.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $4.517 | $4.52 |
Technické specifikace BFC247954564
Technické specifikace Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components - BFC247954564, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components - BFC247954564
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Draloric/Vishay |
| Napìtí - DC | 400V |
| Napìtí - AC | 200V |
| Tolerance | ±5% |
| Ukončení | PC Pins |
| Velikost / Rozměry | 1.024' L x 0.394' W (26.00mm x 10.00mm) |
| Série | MKP479 |
| hodnocení | - |
| Paket / krabice | Radial |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Balík | Bulk |
| Provozní teplota | -55°C ~ 105°C |
| Typ montáže | Through Hole |
| Rozestup vývodù | 0.886' (22.50mm) |
| Výška - Sedící (Max) | 0.906' (23.00mm) |
| Funkce | Long Life |
| dielektrikum Materiál | Polypropylene (PP), Metallized |
| kapacitní | 0.56 µF |
| Aplikace | High Pulse, DV/DT |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | Not Applicable |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.25.0070 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components BFC247954564.
| Atribut produktu | ![]() |
|
|---|---|---|
| Part Number | BFC247954564 | RWR80S11R5FRRSL |
| Výrobce | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components | Vishay Dale |
| Balík | Bulk | Tape & Reel (TR) |
| Výška - Sedící (Max) | 0.906' (23.00mm) | - |
| Provozní teplota | -55°C ~ 105°C | -55°C ~ 250°C |
| Tolerance | ±5% | ±1% |
| Paket / krabice | Radial | Axial |
| dielektrikum Materiál | Polypropylene (PP), Metallized | - |
| Ukončení | PC Pins | - |
| Typ montáže | Through Hole | - |
| hodnocení | - | - |
| Velikost / Rozměry | 1.024' L x 0.394' W (26.00mm x 10.00mm) | 0.094" Dia x 0.406" L (2.39mm x 10.31mm) |
| Napìtí - AC | 200V | - |
| Rozestup vývodù | 0.886' (22.50mm) | - |
| Aplikace | High Pulse, DV/DT | - |
| kapacitní | 0.56 µF | - |
| Série | MKP479 | Military, MIL-PRF-39007, RWR80S |
| Funkce | Long Life | Military, Moisture Resistant |
| Napìtí - DC | 400V | - |
Stáhněte si datové listy BFC247954564 PDF a dokumentaci Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components pro BFC247954564 - Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components.
Vaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.