- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
MM5Zxx Datasheet.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 50+ | $0.011 | $0.55 |
| 500+ | $0.009 | $4.50 |
| 3000+ | $0.007 | $21.00 |
| 6000+ | $0.006 | $36.00 |
| 24000+ | $0.006 | $144.00 |
| 51000+ | $0.005 | $255.00 |
Technické specifikace MM5Z3V9
Technické specifikace Diotec Semiconductor - MM5Z3V9, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Diotec Semiconductor - MM5Z3V9
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Diotec Semiconductor |
| Napětí - Zener (nom) (Vz) | 3.9 V |
| Tolerance | ±5% |
| Dodavatel zařízení Package | SOD-523 |
| Série | - |
| Power - Max | 200 mW |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Paket / krabice | SC-79, SOD-523 |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Provozní teplota | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Impedance (Max) (ZZT) | 85 Ohms |
| Proud - zpìtný únikový @ Vr | 3 µA @ 1 V |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | RoHS neodpovídá |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | Vendor Undefined |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Diotec Semiconductor MM5Z3V9.
| Atribut produktu | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | MM5Z3V9 | MM5Z3V9T5GF | MM5Z3V9B | MM5Z3V9ST1 |
| Výrobce | onsemi | Nexperia USA Inc. | Diotec Semiconductor | onsemi |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Power - Max | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Série | - | - | - | - |
| Tolerance | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Impedance (Max) (ZZT) | - | - | - | - |
| Napětí - Zener (nom) (Vz) | - | - | - | - |
| Proud - zpìtný únikový @ Vr | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
Stáhněte si datové listy MM5Z3V9 PDF a dokumentaci Diotec Semiconductor pro MM5Z3V9 - Diotec Semiconductor.
MM5Z3V9BDiotec SemiconductorDIODE ZENER 3.9V 200MW SOD523
MM5Z43Diotec SemiconductorZENER, SOD-523, 43V, 0.3W, 5%
MM5Z43BRectron USADIODE ZENER 43V 500MW SOD-523
MM5Z3V6BDiotec SemiconductorDIODE ZENER 3.6V 200MW SOD523Vaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.